کد خبر: ۸۴۳۶۶۵
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۷

استقلال قهرمان هم می‌شد قرارداد ریکاردو ساپینتو تمدید نمی‌شد

باشگاه استقلال بر خلاف آنچه ادعا کرده به دنبال تمدید قرارداد ریکاردو ساپینتو نیست.
استقلال قهرمان هم می‌شد قرارداد ریکاردو ساپینتو تمدید نمی‌شد
آفتاب‌‌نیوز :

صرف نظر برخی از حاشیه‌هایی که از سوی ریکاردو ساپینتو در کنار خط ایجاد می‌شد این مربی از نظر فنی عملکرد قابل دفاعی داشت. او به همراه استقلال قهرمان سوپر جام شد. به دیدار پایانی جام حذفی راه پیدا کرد و در دقیقه ۱۱۵ تیمش گل دوم و شکست را پذیرا شد و در لیگ برتر تا هفته‌های پایانی یکی از مدعیان قهرمانی بود.

برانکو هم همانند ریکاردوساپینتو در فصل اول حضور در پرسپولیس نتوانست قهرمان لیگ برتر شود، اما پرسپولیس به او فرصت داد تا این تیم را تبدیل به یک تیم قهرمان کرد.

در مورد ریکاردو ساپینتو گفته می‌شود او اگر تیم را قهرمان هم می‌کرد با تمدید قراردادش از سوی باشگاه مواجه نمی‌شد! سرمربی پرتغالی دوست داشت قراردادش به مدت دو سال از سوی باشگاه استقلال تمدید شود، اما نظر باشگاه استقلال روی یک سال بود. ریکاردو ساپینتو بار‌ها و بار‌ها در مصاحبه‌هایش گفت که در تمدید قرارداد موضوع مالی خیلی مهم نیست.

حجت کریمی پیش از بازی نهایی جام حذفی بار‌ها وبار‌ها گفت قرارداد ریکاردو ساپینتو از سوی باشگاه استقلال تمدید می‌شود. او حتی گفت مذاکرات خوب پیش رفته است. حتی محمد حسین زرندی، مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال در کنفرانس خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت باشگاه استقلال به تمدید قرارداد ریکاردوساپینتو نزدیک شده است، اما حجت کریمی‌در پایان دیدار با پرسپولیس پرده از اختلاف خود با ریکاردو ساپینتو برای تمدید قرارداد برداشت و به نظر می‌رسد این قرارداد به پایان رسیده است و تمدید نخواهد شد. با این شرایط اگر ریکاردو ساپینتو استقلال را قهرمان هم می‌کرد قراردادش تمدید نمی‌شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین