کد خبر: ۸۴۴۲۲۳
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
کلان‌شهر‌ها در اولویت آخر

تصمیم جدید درباره بنزین/ جایگاه‌های سوخت از مرداد فقط یک کارت سوخت دارند

رئیس صنف جایگاه‌داران سوخت کشور گفت: تا مردادماه در هر جایگاه سوخت یک کارت سوخت اضطراری وجود خواهد داشت و کلان‌شهر‌ها نیز در اولویت آخر قرار دارند.
تصمیم جدید درباره بنزین/ جایگاه‌های سوخت از مرداد فقط یک کارت سوخت دارند
آفتاب‌‌نیوز :

اسدالله قلی‌زاده در گفتگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت اجرای طرح استفاده از کارت‌های سوخت شخصی در جایگاه‌های سوخت، اظهار کرد: در حال حاضر در هر سکو از جایگاه‌های سوخت یک کارت اضطراری وجود دارد، اما تا مردادماه در هر جایگاه تنها یک کارت سوخت وجود خواهد داشت، لذا تقاضای ما از مالکان خودرو همراه داشتن و استفاده از کارت‌های شخصی است.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس آمار میزان استفاده از کارت‌های سوخت شخصی افزایش یافته است، گفت: پیش‌بینی می‌شود تا دو ماه آینده استفاده از کارت‌های سوخت شخصی به حداکثر برسد.

رئیس صنف جایگاه‌داران سوخت کشور افزود: در شرایط کنونی میزان استفاده از کارت‌های سوخت شخصی نسبت به قبل از شروع طرح، ۱۰ برابر افزایش یافته است و نسبت به افزایش بیشتر آن نیز امیدواریم.

قلی‌زاده با بیان اینکه کلان‌شهر‌ها در اولویت آخر قرار دارند، گفت: تا مردادماه این موضوع در تمام شهر‌ها اجرایی می‌شود، اما کلان‌شهر‌ها در لیست نهایی هستند اکنون در کلان‌شهر‌ها روال مانند گذشته است، اما تا مرداد ماه هر جایگاه یک کارت اضطراری خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تا کنون در جایگاه‌ها با مشکل و چالش اساسی مواجه نشده‌ایم، گفت: هرچند در ابتدا چالش‌هایی وجود داشت، اما با همکاری مردم و جایگاهداران شرایط به خوبی پیش رفته است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین