کد خبر: ۸۴۴۴۰۴
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۳

انتقاد ضرغامی از عدم پوشش رسانه‌ای قهرمانی فصیحی

وزیر میراث فرهنگی گفت: متأسفانه قهرمانی خانم فرزانه فصیحی در کشور ترکیه درست پوشش داده نشد، در حالی‌که با حجاب اسلامی توانست در میان ورزشکارانی که لباس‌هایشان غیراخلاقی است قهرمان شود.
آفتاب‌‌نیوز :

عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صبح امروز (۱۷ خرداد) در حاشیه جلسه هیئت دولت، گفت: متأسفانه قهرمانی خانم فرزانه فصیحی در کشور ترکیه درست پوشش داده نشد، در حالی‌که با حجاب اسلامی توانست در میان ورزشکارانی که لباس‌هایشان غیراخلاقی است قهرمان شود؛ این مسئله باید در رسانه به‌خوبی پوشش خبری داده می‌شد.

 وی گفت: در این مسابقات دو نفر قهرمان شدند؛ یکی از این بانوان مدال تکواندو را به‌دست آورد و برای نخستین بار از ایران با حجاب اسلامی مدال طلای جهانی را در این رشته کسب کرد و بانوی دیگری نیز در دوی ۱۰۰ متر اول شد. فیلم اصلی را شما ندیدید و من دیدم.

وزیر گردشگری بیان کرد: ممکن است حجاب و لباسی که این دختر پوشیده بود روی نحوه دویدن وی تاثیر بگذارد، اما آنقدر قهرمان است و روحیه دارد که وقتی به انتهای خط می‌رسد همه تعجب می‌کنند که دیگر ورزشکاران با لباس‌های ضداخلاقی رد می‌شوند و این دختر با صلابت ایستاده و قهرمان شده است، بهتر است کمی این مسائل را خوب منتشر کنید.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین