کد خبر: ۸۴۴۴۱۱
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۲

هدیه گرانقیمت و محرمانه استقلال به ساپینتو چه بود؟

سرمربی استقلال در حالی پس از بازی با پرسپولیس ایران را ترک کرد که مبلغی را از این باشگاه طلبکار بود و هنوز هم به طور کامل تسویه حساب نکرده است.
هدیه گرانقیمت و محرمانه استقلال به ساپینتو چه بود؟
آفتاب‌‌نیوز :

پس از برگزاری فینال جام حذفی، ریکارد و ساپینتو تهران را ترک کرد و با توجه به فضایی که ایجاد شده احتمال اینکه دوباره برگردد و هدایت استقلال را بر عهده بگیرد زیاد نیست. البته این مربی قبل از دربی بار‌ها تاکید کرده بود چند ماه است دستمزد خود را نگرفته و طبق قانون می‌تواند همه چیز را رها کند و برود، اما به حرمت استقلال و طرفدارانش چنین کاری نکرده است. 

در همین رابطه مدیران باشگاه استقلال برای اینکه دچار دردسر کمتری شوند و ریکاردو ساپینتو پس از رسیدن به اروپا وکیل خود را به سمت کمیته انضباطی فیفا روانه نکند، چند ساعت قبل از اینکه سرمربی پرتغالی آن‌ها به سوی اروپا بپرد سراغش رفتند و قسمتی از از مطالبات او را پرداخت کردند. در واقع ساپینتو درحالی چمدان هایش را تحویل داد و از ایران خارج شد که بر اساس ادعای مسئولان استقلال، بخشی از طلب معوقه خود را دریافت کرد و البته رسید هم داد تا در باشگاه سند زده شود. 

حالا این مربی هنوز از استقلال طلب دارد، اما رقمش به مراتب کمتر از یک ماه قبل است و به همین خاطر انگیزه به مراتب کمتری برای شکایت دارد، چون اگر چنین کاری بکند رقمش چیزی نیست که پیگیری آن توسط وکیلش اهمیت چندانی داشته باشد و از طرف دیگر، استقلالی‌ها مدعی اند که مابقی طلب ساپینتو را هم به زودی پرداخت می‌کنند. 

به این ترتیب بعید به نظر می‌رسد دوطرف بابت مسائل مالی کارشان به فیفا کشیده شود مگر اینکه بند‌هایی در قرارداد این مربی وجود داشته که هنوز رسانه‌ای نشده باشد و با استفاده از همان بند‌ها ریکارد و ساپینتو بتواند برای استقلال دردسر درست کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین