کد خبر: ۸۵۱۳۰۸
تاریخ انتشار : ۲۶ تير ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۷

سردار سلامی: کشور‌هایی که به دنبال ظلم هستند سرانجام فرومی پاشند

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: وقتی ارزش‌های اسلام پیاده شود، حجاب و عفاف هم رونق می‌گیرد و بانوان ما که به تحت تاثیر تبلیغات و تهاجم روانی دشمن قرار گرفته اند، بازخواهند گشت.
سردار سلامی: کشور‌هایی که به دنبال ظلم هستند سرانجام فرومی پاشند
آفتاب‌‌نیوز :

سردار حسین سلامی عصر امروز در نشست محلات مردم سالار اسلامی با گرامیداشت شهدای کربلا، اظهار کرد: هیچ بهانه ای برای ترک جهاد وجود ندارد اگرچه جبهه حق در برابر جبهه کفر در اقلیت باشد. سنگر جهاد قابل ترک نیست حتی اگر امام معصوم بداند به شهدا رسیده و خانوداه اش به اسارت می رود.

وی افزود: غروب عاشورا، طلوع فصیلت است، آن روز بسیج و سپاه تاسیس شد. روزی که مردان خدا پای عهد خود وفادار ماندند. این مشی پاسداری است که در آماج تیرها، نماز خود را خواندند و دست و سرشان قطع شد اما از عهد خود عقب نرفتند.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: ما در دوره جهاد کبیر و صف آرایی های فشرده شیاطین عالم که می خواهند نور خدا را خاموش کنند، به سر می بریم ولی ما 45 سال است در متن جهاد زندگی کرده ایم و با تمام اشرار عالم چه در قالب دولت ها چه گروهک هایی که پیاده نظام و سربازان جیره خوار دشمنان بوده اند، مقابله کرده ایم.  ما با این دشمنان در میدان های سخت مقابله کرده ایم. آنها نمی خواهند قرآن خدا جاری شود. دنبال تحمیل فقر به جامعه اسلامی هستند. فقر و فحشا ارمغان شیاطین است و امرزو می بینید تمام همت دشمن تحمیل فقی با راهبرد تحریم است. تحریم نسخه ای برای تسلیم ملت ما بود. فقر، عقب ماندگی، وابستگی، مصرف گرایی، دور ماندن از استقلال، ترویج رذالت ها، فلج کردن روانی مردم، گسترش بی اعتمادی،  تفرقه، ناامنی، تجزیه و بی ثباتی همه از اهداف دشمن بود که آن را در میدان تعقیب کرده ولی همواره شکست خورده است.

سردار سلامی افزود: دشمن تصور می کرد نابرابری عامل شکست ما می شود و ما را دوباره  در غل و زنجیر می کشد و برده داری نوین را بر ما تحمیل می کند. دشمن دنبال ترویج یاس و ناامیدی در جامعه ما بود و جنگ ها را به راه انداخت و سال ها جنگید و همه توان خود را به میدان آورد و یک جنگ احزاب کامل را بوجود آورد و جدی جنگید و هیچ ظرفیتی نبود که پای کار نیاورده باشد اما این قدرت در نهایت در مقابل مسلمانان شکست خورد.

وی با اشاره به اینکه رهبری انقلاب، مردم و اسلام رمز موفقیت در برابر دشمن است، گفت: ولی فقیه که وارث انبیا و نایب امام زمان است در نقطه مرکزی این تقابل عظیم ایستاده است. تا اتصال مردم آگاه ، وفادار و صبور به رهبری وجود دارد، نفوذ دشمن به جایی نمی رسد. دشمنان چاره ای جز پذیزش قدرت اسلام راه دیگری ندارند.

سلامی خاطرنشان کرد: آنچه در محلات اسلامی انجام شده، مشتقات جزئی از درخشش اسلام است. پایگاه های بسیج با آمریکا در ستیز هستند. اسلام فقط در جهاد رشد می کند. اگر دشمن ضعیف داشتیم، قوی نمی شدیم.  دشمن قوی برای ما فرصت ساخت. اگر دشمن تکفیر را راه اندازی کرد، سردار سلیمانی جغرافیای انقلاب را تا شرق مدیترانه گسترش داد. اگر دمن تحریم نمی کرد، آنقدر قدرت نداشتیم. امروز همه نیازمندی های کشور را در داخل می سازیم. این ادعا نیست بلکه واقعیتی  بزرگ و واضح و بدیهی است.

وی تاکید کرد: همه مخاطرات و چالش ها با حضور مردم حل می شود. ایجاد محلات اسلامی و کمک به نیازمندان یک جهاد است. پایگاه های بسیج اولین کسانی هستند که به یاری مردم در مخاطرات و ناامنی ها می روند. تا شما هستید مشکلات نمی ماند. یا شما هستید یا مشکلات و این دو با هم نمی شود. همه پایگاه های مقاومت با تکیه بر مساجد فعال شوند. تا آخر امسال حداقل50 درصد محلات اسلامی گسترش یابد. وقتی ارزش های اسلام پیاده شود، حجاب و عفاف هم رونق می گیرد و بانوان ما که تحت تاثیر تبلیغات و تهاجم سنگین روانی دشمن قرار گرفته اند، چشمان شان به روی حقیقت باز خواهد شد و بازخواهند گشت. بانوان ما عفاف و پاک هستند و می فهمند بی حجابی ارمغان شیطان است و به آن دست رد خواهند زد. با گسترش اسلام، امر به معرف و نهی از منکر اقامه می شود. باطل از جنس عدم است و وقتی حق باشد، باطل وجود نخواهد داشت. راه جامعه ما برای سعادت، اسلامی شدن است. کشورهایی که به دنبال ظلم هستند سرانجام فرومی پاشند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین