کد خبر: ۸۵۴۰۸۰
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵
به اتهام فساد مالی

بازداشت تعدادی از مدیران اسبق جهاد دانشگاهی استان کرمان

دادستان مرکز استان کرمان از دستگیری تعدادی از مدیران ارشد و میانی اسبق جهاد دانشگاهی این استان به اتهام فساد مالی خبر داد.
بازداشت تعدادی از مدیران اسبق جهاد دانشگاهی استان کرمان
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی بخشی افزود: بر اساس گزارش به موقع اداره کل اطلاعات استان کرمان و صدور بهنگام و قانونی دستور قضایی، تعدادی از مدیران ارشد و میانی جهاد دانشگاهی به دلیل تخلفات مالی تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند و بررسی و تحقیقات بیشتر در این خصوص ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کرمان، وی با اشاره به اینکه بر اساس اسناد و مدارک ارائه شده، اتهام متهمین پولشویی و اختلاس است، اظهارداشت: متهمین بازداشت و موارد اتهامی در حال رسیدگی است و پس از تکمیل و صدور کیفرخواست، به منظور رسیدگی و صدور رأی به دادگاه کیفری ارسال خواهد شد.

مدعی العموم در استان کرمان با تأکید بر اینکه فعالیت تمام کارکنان ادارات، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی و یا وابسته به دولت زیر ذره بین دستگاه‌های نظارتی قرار دارد، عنوان کرد: دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد بخصوص فساد مدیران به طور جد و بدون اغماض ورود می‌کند و چنانچه فردی در پست‌های پیشین خود نیز دچار تخلفاتی شده باشند باید در برابر قانون پاسخگو باشد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین