کد خبر: ۸۵۴۷۴۹
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۲

لئوناردو دی‌کاپریو قرار نبود در در این نقش بازی کند!

از نگاه جیمز کامرون، کیت وینسلت نباید نقش اصلی تایتانیک می‌بود. کامرون از بازی او در نقش رز مطمئن نبود.
لئوناردو دی‌کاپریو قرار نبود در در این نقش بازی کند!
آفتاب‌‌نیوز :

تایتانیک به کارگردانی جیمز کامرون و با بازی کیت وینسلت و لئوناردو دی‌کاپریو یکی از بهترین فیلم‌های تمام دوران سینمای جهان است، اما با وجود این که لئوناردو دی‌کاپریو انتخاب کامرون برای نقش جک بود، اما از بازی کیت وینسلت مطمئن نبود.

تایتانیک جوایز متعددی از جمله ۱۱ جایزه اسکار در هفتادمین دوره جوایز اسکار دریافت کرد. در طول مراحل انتخاب بازیگر، همه چیز بسیار پیچیده شد. وینسلت که می‌خواست نقش رز را بازی کند، باید کامرون را متقاعد می‌کرد.

کارگردان تایتانیک پس از تست صفحه مانیتور، دی‌کاپریو را به عنوان بهترین بازیگر برای نقش جک در فیلم سال ۱۹۹۷ انتخاب کرد. اگرچه بازیگر برنده اسکار علاقه‌ای به این پیشنهاد نداشت، اما متیو مک کانهی در انتخاب او برای این فیلم قاطعانه عمل کرد.

کیت وینسلت هم که قرار بود در کنار دی‌کاپریو در تایتانیک بازی کند، فکر می‌کرد او برای نقش جک در این فیلم عالی است. اما کیت وینسلت قرار نبود رز باشد. اگرچه تصور جایگزینی دی‌کاپریو و کیت وینسلت برای ایفای نقش جک و رز بسیار دشوار است، اما کامرون درباره بازی کیت در فیلم مطمئن نبود. بر خلاف نگاه کارگردان آواتار، خانم واگرا شدیدا خواهان کیت بود و تصمیم گرفت تا جیمز کامرون را متقاعد کند که نقش یک فیلم برنده اسکار را به کیت بدهد.

کیت در پستی که به اشتراک گذاشت به ملاقات خود با جیمز کامرون اشاره کرد که به او گفته بود: این من هستم که فقط باید این کار را انجام دهم و اگر من را انتخاب نکنید پشیمان خواهید شد. با تلاش‌های فراوانی که وینسلت داشت، کامرون در نهایت او و لئوناردو دی کاپریو را انتخاب کرد.

با این وجود شایعات حاکی است که جیمز کامرون قبل از در نظر گرفتن کیت وینسلت، گوئینت پالترو، وینونا رایدر، کلر دینز و ریس ویترسپون را برای نقش رز در نظر گرفته بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین