کد خبر: ۸۵۴۸۵۶
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۳

طالب لو: استقلال دیر بسته شده است

دروازه‌بان اسبق استقلال گفت: این تیم می‌تواند با اتحاد به موفقیت برسد.
طالب لو: استقلال دیر بسته شده است
آفتاب‌‌نیوز :

وحید طالب لو دروازه بان سابق استقلال پس از حضور در تمرین این تیم اظهار کرد: در چند روز گذشته یک تماس تلفنی با نکونام داشتم و چون خود من دلتنگ حضور در تمرین استقلال بودم به محل تمرین آمدم البته پس از نزدیک به 5 سال.

وی ادامه داد: نکونام لطف داشت و بنده را به محل تمرین دعوت کرد و من هم با کمال میل قبول کردم. از لحظه لحظه‌ای که اینجا هستم لذت می‌برم. کمی تغییرات صورت گرفته ولی آنطوری که باید پیشرفت می کرده نبوده است. امیدوارم شرایط بهتر شود تا بازیکنان با آرامش بیشتری تمرین کنند.

طالب لو افزود: همه می‌دانند استقلال شرایط خاصی دارد و دیر بسته شده است و زمان را از دست داده‌ایم. معتقد هستم این بازیکنان اگر تمام تمرکز خود را بگذارند و بنده شاهد بودم از جان و دل در تمرین حضور یافته اند استقلال می‌تواند به خواسته هواداران برسد. اتحاد است که استقلال را به موفقیت می‌رساند.

دروازه بان سابق استقلال بیان کرد: قبول دارم شاید بیرون زمین اتفاقاتی رقم بخورد. حرف و حدیث‌هایی است اما ما باید تمرکزمان روی تیم خودمان باشد. اول به تلاش خودمان اتکا کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم .

وی تصریح کرد: به خود نکونام هم گفتم که بازیکنان ما باید تمام تلاش خودشان را انجام بدهند و هواداران ما متوجه می‌شوند که بازیکن تلاش می‌کند. مطمئن هستم با تلاش نتیجه حاصل می‌شود. از هواداران می‌خواهم صبور باشند و از تیم حمایت کنند. من به عنوان هوادار فارغ از هر نتیجه‌ای طرفدار استقلال هستم. بقیه اش مهم نیست.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین