کد خبر: ۸۵۵۲۳۹
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیشابور عنوان کرد.

استخدام ۷۰۰ نفر بصورت فامیلی در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: در دوره‌های گذشته ۶۰۰ الی ۷۰۰ نفر بصورت فامیلی در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور استخدام شده اند.
استخدام ۷۰۰ نفر بصورت فامیلی در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور
آفتاب‌‌نیوز :

مجید درودی صبح چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: بحث احداث بیمارستان سوم حدود ۱۰ سال به طول انجامیده است و تلاش ما این بود که در هفته دولت امسال افتتاح شود، اما بدلیل تورم موجود در کشور موفق به این موضوع نشدیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیشابور ادامه داد: در حال حاضر حدود ۸۰ درصد پیشرفت پروژه بیمارستان سوم بوده است و بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان تاکنون در این پروژه هزینه شده است و بنای ما اتمام پروژه تا پایان سال جاری است.

وی افزود: در تلاش هستیم با توجه به جمعیت شهرستان تازه تأسیس میان جلگه بتوانیم مجوز ساخت یک بیمارستان در این شهرستان را از وزارت بهداشت اخذ کنیم.

درودی بیان کرد: بخش اورژانس و پیش بیمارستانی شهرستان فیروزه در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید و امیدواریم خیرین در این زمینه تا اتمام کامل پروژه همکاری کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیشابور با اشاره به حواشی انتصابات و استخدام‌های فامیلی در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور ابراز کرد: در دوره‌های گذشته ۶۰۰ الی ۷۰۰ نفر بصورت فامیلی در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور استخدام شده اند و ما میراث دار این موضوع هستیم.

وی با اشاره به انتصاب برادر خود در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: من از برادرم خواهش کردم بعنوان مشاور در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور مسئولیت بگیرد و تاکنون هیچ ریالی به ایشان از سوی دانشگاه پرداخت نشده است.

گفتنی است؛ در پایان این نشست به مناسب روز خبرنگار از اهالی رسانه شهرستان نیشابور تجلیل به عمل آمد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین