کد خبر: ۸۵۵۲۴۲
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵

تا یحیی هست این بازیکن رنگ پیراهن پرسپولیس را نمی‌بیند!

سرمربی پرسپولیس پاسخ قاطعانه ای به شایعه بازگشت عیسی آل‌کثیر داد.
تا یحیی هست این بازیکن رنگ پیراهن پرسپولیس را نمی‌بیند!
آفتاب‌‌نیوز :

عیسی آل‌کثیر بعد از یک مصدومیت طولانی درحالی دوباره به پرسپولیس برگشت و با این تیم قهرمان شد که کم کم داشت فراموش می‌شد و خیلی ها او را از یاد برده بودند. عیسی با وجود اینکه کیفیت خوبی داشت و گل های مهمی هم برای پرسپولیس به ثمر رساند، ولی در اکثر زمان حضورش در پرسپولیس یا محروم بود و یا مصدوم. با این حال یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس فرصت دوباره ای به این بازیکن بالای ۳۰ سال دادند و به نوعی دست او را گرفتند.

یحیی کم کم به این بازیکن میدان داد تا به شرایط بازی برسد و آل‌کثیر هم جواب محبت یحیی و باشگاه پرسپولیس را با گلش در دربی داد. قرارداد آل‌کثیر با پرسپولیس در انتهای فصل قبل به پایان رسید. نام عیسی در لیست تمدیدی های یحیی گل محمدی قرار داشت و یحیی روی آل‌کثیر برای فصل پیش رو خیلی حساب باز کرده بود. عیسی چند بار با باشگاه پرسپولیس مذاکره کرد ولی آنقدر مبلغ پیشنهادی‌اش بالا بود که مدیران پرسپولیس اعلام کردند تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند به بازیکن ۳۴ ساله که مصدومیت های طولانی هم داشته چنین پولی بدهند. آل‌کثیر هم بعد از عدم توافق با پرسپولیس راهی سپاهان شد و پول خوبی از این باشگاه دریافت کرد.

با این حال طی ۴۸ ساعت گذشته شایعاتی مبنی بر کنار گذاشته شدن این بازیکن و بازگشت او به پرسپولیس مطرح شد. شایعه ای که البته با پاسخ قاطعانه یحیی گل محمدی همراه بود و سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال به صراحت اعلام کرد حاضر نیست بازیکن مازاد یک باشگاه دیگر را به خدمت بگیرد. اینکه خبر جدایی عیسی از سپاهان چقدر جدی هست، مشخص نیست. با این حال پاسخی که یحیی به این موضوع داد نشان می‌دهد که تا وقتی گل محمدی در پرسپولیس حضور دارد، خبری از بازگشت آل‌کثیر به پرسپولیس نخواهد بود و این بازیکن برای یحیی تمام شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین