کد خبر: ۸۵۵۳۵۰
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۴

انتقاد شدید زانتی از رفتار لوکاکو

خاویر زانتی در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت، رفتار روملو لوکاکو را به شدت مورد انتقاد قرار داد.
انتقاد شدید زانتی از رفتار لوکاکو
آفتاب‌‌نیوز :

خاویر زانتی گفت که انتظار دارد لوکاکو در شرایط فعلی با توجه به کار‌هایی که باشگاه در سال‌های اخیر برای او انجام داده است، رفتار متفاوتی از خود نشان دهد.

به گزارش فوتبال ایتالیا، رابطه بین اینتر و لوکاکو در اوایل تابستان زمانی که فاش شد که این بازیکن بلژیکی به دنبال حضور در یوونتوس است و دوست ندارد در اینتر بماند تیره و تار شد. زانتی به روزنامه گاتزتادلواسپورت گفت: با توجه به کار‌هایی که اینتر برای او انجام داده ما انتظار داشتیم که او رفتار متفاوتی داشته باشد. رفتار لوکاکو به عنوان یک حرفه‌ای و به عنوان یک مرد برای ما قابل قبول نیست. البته او حق دارد به جایی که می‌خواهد برود، اما می‌توانست از قبل این را به ما بگوید. هیچ‌کس بزرگتر از باشگاه نیست و هنگام ساختن یک تیم، همیشه باید در نظر داشته باشید که چه کسی را به رختکن می‌آورید.

زانتی در بخشی دیگری از مصاحبه خود درباره باخت در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی صحبت و عنوان کرد اینتر در فینال استانبول بدشانس بود. کاپیتان سابق نراتزوری افزود: انتظار فینالی مثل این را داشتم، در شرایطی برابر و با شجاعت بازی کردیم. اگر کمی شانس ما بیشتر بود می‌توانستیم قهرمان شویم. با این حال ما به تیم‌مان افتخار می‌کنیم.

زانتی همچنین از لائوتارو مارتینس، کاپیتان اینتر صحبت کرد. او معتقد است که لائوتارو تمام ویژگی‌های لازم برای تبدیل شدن به یک رهبر در بالاترین سطح را دارد.

خاویر زانتی توضیح داد: او در مسیر درستی است و متواضع است. من از پیشرفت لائوتارو خوشحالم. رهبری تیم با مسئولیت بیشتری همراه است، اما او به اینتر احساس تعلق دارد.

اینتر پس از ۱۳ سال به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید. آخرین بار که باشگاه ایتالیایی به فینال لیگ قهرمانان رسیده بود، فصل ۲۰۱۰-۲۰۰۹ بود که با قهرمانی آن‌ها همراه شد. تیم ژوزه مورینیو به لطف دو گل دیگو میلیتو بایرن‌مونیخ را شکست داد. بعد از بیش از یک دهه اینتر این بار در فینال بازنده بود و نتوانست قهرمان شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین