کد خبر: ۸۵۵۸۲۷
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۷

توضیحاتی درباره بازگشت محمدرضا گلزار و رشیدپور به آنتن تلویزیون

معاون سیما در پاسخ به سوالی درباره بازگشت محمدرضا گلزار و رضا رشیدپور به تلویزیون گفت: هنوز چیزی درباره بازگشت چند بازیگر قطعی نشده است؛ نمی‌توانیم در همکاری چهره‌ها با صداوسیما همه را با یک چوب بزنیم.
توضیحاتی درباره بازگشت محمدرضا گلزار و رشیدپور به آنتن تلویزیون
آفتاب‌‌نیوز :

محسن برمهانی امروز - شنبه ۲۱ مرداد- در آیین تجلیل از خبرنگاران اعلام کرد: در چند ماه اخیر جامعه درگیر جنگ شناختی و آسیب شده است. ترکش‌هایی از این جنگ به همه ما خورده است. نمی‌توانیم همه چهره‌ها را با یک چوب بزنیم. چون هر کدام یک فرد متفاوت هستند.

وی افزود: برای مثال فردی با نظام عناد داشته و هدفش چیزی جز مصلحت مردم بوده است؛ یکی به یک جمع بندی رسیده که الان فهمیده اشتباه کرده است. در سال ۸۸ هم این موارد را داشتیم. کارشناسی از یک شبکه با یک نفر صحبت و مذاکره کرده است و بنده هم درجریان هستم.

وی ادامه داد: جامعه انقلابی که نگران هستند بدانند که صداوسیما خلاف مصلحت‌های کشور حرکت نمی‌کند. کسی که خیانت کرده باشد را قرار نیست وارد فضای صداوسیما کنیم. چون صداوسیما سکویی است که مردم به آن اطمینان دارند.

طی روز‌های گذشته، انتشار خبر غیررسمی تولید برنامه‌هایی با حضور محمدرضا گلزار و رضا رشیدپور در تلویزیون، موجی از بازتاب‌ها را به همراه داشته است. عده‌ای از حضور این دو چهره معروف، استقبال کرده و عده‌ای دیگر نیز آن را برنتافتند و مخالفت خود را اعلام کردند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین