کد خبر: ۸۵۶۰۶۷
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۲

دستگیری ۸ سارق و مالخر در بیرجند

فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند از دستگیری چهار نفر سارق محتویات داخل خودرو و چهار مالخر در این شهرستان خبر داد.
دستگیری ۸ سارق و مالخر در بیرجند
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ احمدرضا کارگر، امروز یکشنبه ۲۲ مرداد اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان بیرجند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۴ شهرستان بیرجند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، چهار سارق را در این خصوص شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند که پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه سارقان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بیرجند گفت: متهمان دستگیر شده ابتدا در اظهارات خود منکر هرگونه جرم و اتهامی شدند اما پس از روبه‌رو شدن با شواهد موجود و ارائه مستندات به ناچار لب به اعتراف گشودند و به ۶ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کردند.

وی افزود: در بازجویی‌های تخصصی و پلیسی از سارقان دستگیر شده، چهار مالخر نیز شناسایی و دستگیر شدند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

کارگر به مردم توصیه کرد: خودروهای خود را به سامانه ایمنی مجهز کرده و از نگهداری اشیا، اموال قیمتی و وجه نقد در وسایل نقلیه خودداری کنند.

دستگیری سارق با ۱۵ فقره سرقت

فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند در تشریح پرونده دیگری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در این شهرستان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ جوادیه با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، یک نفر سارق را در این خصوص شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند که پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

کارگر گفت: متهم ابتدا در اظهاراتش منکر هرگونه جرم و اتهامی شد اما با روبه‌رو شدن شواهد موجود و ارائه مستندات به ناچار لب به اعتراف گشود و به ۱۵ فقره سرقت اعتراف کرد و به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

وی بیان کرد: شهروندان وسایل نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی و پیشگیری از سرقت مجهز کنند همچنین از پارک کردن وسایل نقلیه در نقاط تاریک و خلوت خودداری شود و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین