کد خبر: ۸۵۶۷۵۷
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳

۳ سورپرایز احتمالی نکونام تقدیم به هواداران استقلال

به نظر می‌رسد که ترکیب استقلال در مسابقه امشب مقابل ملوان بندرانزلی، ۲ تغییر خواهد داشت.
۳ سورپرایز احتمالی نکونام تقدیم به هواداران استقلال
آفتاب‌‌نیوز :

آبی‌پوشان پایتخت اولین گام را در لیگ بیست‌وسوم با موفقیت و البته اقتدار برداشتند و توانستند در آبادان، بردی ۳ گله را مقابل صنعت‌نفت جشن بگیرند. بعد از شکست دادن صنعت‌نفت در آبادان، حالا نوبت به انجام اولین بازی استقلال در فصل جدید لیگ برتر در خانه است؛ مسابقه‌ای که باید امشب از ساعت ۱۹:۳۰ به میزبانی ورزشگاه آزادی تهران باید در مقابل ملوان بندرانزلی برگزار شود. البته که استقلالی‌ها در مسابقه امشب به‌واسطه عملیات عمرانی در حال انجام در ورزشگاه آزادی، نمی‌توانند از حضور هواداران خود در ورزشگاه بهره ببرند.

جواد نکونام در هفته نخست ترکیب قابل پیش‌بینی را چینش کرد، اما به نظر می‌رسد که با توجه به مصدومیت به‌وجود آمده برای آرمین سهرابیان و البته رفع محرومیت روزبه چشمی، ترکیب برنده آبی‌ها تغییر خواهد کرد و استقلالی‌ها امشب با سیمایی متفاوت نسبت به دیدار هفته نخست مقابل ملوان بندرانزلی صف‌آرایی خواهند کرد. البته که بی‌شک نکونام به دنبال حفظ ساختار کلی ترکیب تیمش در مقایسه با هفته نخست است، اما به نظر می‌رسد که ترکیب اصلی آبی‌ها ۳-۲ تغییر نسبت به دیدار هفته اول خواهد داشت.

سلیمی، سورپرایزی در خط دفاع؟

حسین حسینی در بازی مقابل صنعت‌نفت آبادان نمایش خوبی داشت و با وجود آنکه گفته می‌شود کارت بازی محمدرضا خالدآبادی صادر شده، اما حسینی به نظر می‌رسد که در مسابقه امشب هم دروازه‌بان شماره یک استقلال خواهد بود. در خط دفاعی، آرمین سهرابیان دچار آسیب‌دیدگی شده و همین مسئله باعث شده تا جواد نکونام به دنبال انتخاب جانشین او باشد و در این میان گفته می‌شود که ایمان سلیمی گزینه موردنظر نکونام برای حضور در قلب خط دفاعی آبی‌ها در کنار محمدحسین مرادمند است. صالح حردانی و ابوالفضل جلالی هم بعد از نمایش درخشان‌شان در هفته نخست، به نظر می‌رسد که جایگاه‌شان در ترکیب آبی‌ها تثبیت شده است.

در انتظار بازگشت روزبه

زبیر نیک‌نفس، مهدی مهدی‌پور و آرش رضاوند مثلث خط میانی استقلال در بازی هفته نخست را شکل دادند و کوین یامگا و جعفر سلمانی هم دو وینگر استقلال بودند. به نظر می‌رسد که برای مسابقه امشب، شرایط در ترکیب استقلال تغییر خواهد کرد و با توجه به رفع محرومیت روزبه چشمی، این ستاره باتجربه در مسیر بازگشت به ترکیب آبی‌ها قرار دارد و به نظر می‌رسد که جواد نکونام از میان نیک‌نفس و مهدی‌پور، احتمالاً تصمیم به حذف نیک‌نفس از ترکیب اصلی تیمش خواهد گرفت تا مثلث میانه زمین آبی‌ها با حضور چشمی، مهدی‌پور و رضاوند شکل گیرد.

محمدی، سورپرایز خط حمله استقلال؟

کوین یامگا و جعفر سلمانی در دیدار مقابل صنعت‌نفت آبادان نتوانستند عملکرد چشمگیری داشته باشند، اما به نظر می‌رسد که جایگاه یامگا در ترکیب آبی‌ها تثبیت شده است. در نقطه مقابل، رسیدن مهرداد محمدی به فرم ایده‌آل باعث شد تا بحث نیمکت‌نشینی جعفر سلمانی مطرح شود و این احتمال وجود دارد که محمدی در مسابقه امشب، برای اولین‌بار در ترکیب اصلی استقلال حضور پیدا کند. امیرارسلان مطهری هم با توجه به درخششی که در هفته نخست داشت، گزینه اول نکونام برای حضور در خط حمله آبی‌ها محسوب می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین