کد خبر: ۸۵۷۰۰۷
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۷

سورپرایز ویژه تراکتور با گزینه‌های پُرسروصدا

باشگاه تراکتور قصد دارد در ادامه نقل‌وانتقالات پُر سر و صدای خود دو بازیکن دیگر به خدمت بگیرد.
سورپرایز ویژه تراکتور با گزینه‌های پُرسروصدا
آفتاب‌‌نیوز :

باشگاه تراکتور یکی از فعال‌ترین تیم‌های لیگ در نقل‌وانتقالات تابستانی بود و ستاره‌های پُرتعدادی را نیز به خدمت گرفت، اما با وجود آغاز لیگ، همچنان کار سرخپوشان تبریزی در بازار نقل‌وانتقالات ادامه دارد.

شکست تراکتور مقابل سپاهان و پرسپولیس در دو هفته گذشته باعث شده است تا مدیران این باشگاه سریعاً دنبال برطرف کردن نقاط ضعف تیم‌شان بروند و از همین رو طبق گفته هوشنگ نصیرزاده مذاکراتی را برای جذب قرضی مهدی عبدی مهاجم نیمکت‌نشین پرسپولیس نیز انجام داده‌اند. عبدی که به نظر می‌رسد موافقت یحیی گل‌محمدی برای جدایی را جلب کرده، قرار است طی امروز و فردا جلسه‌ای با مدیران باشگاه نیز داشته باشد و سپس تکلیف نهایی این بازیکن برای جدایی از جمع سرخپوشان مشخص شود.

علاوه بر این بازیکن، اما عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم سپاهان نیز یکی از گزینه‌های جدی باشگاه تراکتور برای تقویت خط حمله خود است. آل‌کثیر به دلیل پُر شدن سقف مالی باشگاه سپاهان تاکنون نتوانسته قرارداد خود با این باشگاه را در سازمان لیگ ثبت کند و به همین دلیل نیز مدیران باشگاه تبریزی امیدوارند طی مذاکره با باشگاه اصفهانی بتوانند آن‌ها را مجاب به انتقال آل‌کثیر به تبریز کنند.

همچنین طبق اخباری که به گوش می‌رسد، خط حمله پایان کار تراکتور در نقل‌وانتقالات تابستانی نیست و مدیران این باشگاه در حال مذاکره با یک بازیکن لژیونر هستند تا او را مجاب به حضور در تبریز کنند. این مذاکرات فعلاً در مراحل ابتدایی قرار دارد و باید دید تراکتوری‌ها در نهایت موفق به جذب کدام یک از این بازیکنان خواهند شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین