کد خبر: ۸۵۷۰۰۸
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶

خطرناک‌ترین بازیکن ذوب‌آهن برای پرسپولیس شناسایی شد

یحیی گل محمدی و آنالیزورهایش مهاجم سابق هوادار را خطرناک‌ترین بازیکن ذوب آهن می‌داند.
خطرناک‌ترین بازیکن ذوب‌آهن برای پرسپولیس شناسایی شد
آفتاب‌‌نیوز :

دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان روز پنج‌شنبه دوم شهریورماه سالجاری در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

سرخپوشان تهرانی که رقابت سختی در صدر جدول با تیم‌های سپاهان و استقلال دارند به دنبال ۳ امتیاز این دیدار هستند تا در کورس مانده یا حتی صدرنشین شوند. در همین ارتباط خبردار شدیم آنالیزور‌های پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی با تماشای فیلم بازی‌های دو هفته اخیر ذوب آهن و شناخت قبلی یک مهاجم خطرناک‌ترین بازیکن تیم اصفهانی یافته اند.

صحبت از محمد جواد محمدی است. مهاجم سابق تیم هوادار، فصل گذشته دوباره در بازی با پرسپولیس نامش را بر سر زبان‌ها انداخت و یک گل مهم برای تیمش به ثمر رساند. جالب اینجاست که او لیگ بیست و یکم نیز با دست به پرسپولیس گل زد و در ادامه دومین گل دوران فوتبالش را وارد دروازه پرسپولیس کرد!

دو فصل پیش در جریان دیدار پرسپولیس و هوادار در هفته نهم لیگ برتر ایران گل دوم شاگردان رضا عنایتی با دست محمدجواد محمدی و به سبک گل موسوم به «دست خدا» مارادونا به ثمر رسید. پرسپولیس در حالی با تساوی ۲-۲ مقابل هوادار متوقف شد که گل دوم شاگردان رضا عنایتی با دست محمدجواد محمدی به ثمر رسید. تیم پرسپولیس در شبی که موقعیت‌های زیادی بر روی دروازه هوادار ایجاد کرد، مقابل این تیم متوقف شد.

نکته جالب توجه و عجیب آن دیدار به گل دوم تیم هوادار برمی‌گشت. گلی که توسط محمدجواد محمدی به ثمر رسید و تا پایان بازی هیچ کس جز گلزن هوادار از واقعیت به ثمر رسیدن آن خبر نداشت. پس از بررسی دقیق این گل مشخص شد که محمدی با دست توپ را از مقابل حامد لک منحرف کرده و وارد دروازه سرخ‌ها کرده است. محمدجواد محمدی در دیدار برگشت فصل گذشته نیز دروازه پرسپولیس را باز کرد و باعث شکست تلخ یحیی گل‌محمدی در تقابل با ساکت الهامی شد.

حالا این مهاجم تکنیکی و سرعتی شاگرد محمد ربیعی در ذوب آهن شده است. محمدی قرار است روز پنج‌شنبه باز هم برابر پرسپولیس بازی کند. تیمی که راه گل زدن به آن را به هر طریقی بادست و پا بلد است و یحیی گل‌محمدی هم خیلی خوب او را می‌شناسد!

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین