کد خبر: ۸۵۷۰۲۴
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸

بورس ۲۸ مرداد/ شاخص کل باز هم ریخت

شاخ کل بازار سهام همچنان در مدار نزولی قرار دارد و همچون روز‌های گذشته امروز هم با ریزشی ۱۶ هزار واحدی به کار خود پایان داد
بورس ۲۸ مرداد/ شاخص کل باز هم ریخت
آفتاب‌‌نیوز :

بازار سهام اولین روز کاری هفته را همانند دو سه ماهه اخیر، همچنان در مدار نزولی قرار دارد و کاهش روز افزون ارزش معاملات نشان از عدم رغبت سرمایه گذاران خرد به سرمایه گذاری در بازار سهام دارد؛ بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۱۶ هزار واحدی به ۱ میلیون و ۹۵۷ هزار واحد رسید و به میانه‌های کانال ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار واحدی نزدیک شد، همچنین نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی ۸ هزار واحدی به ارتفاع ۶۷۷ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فولاد»، «شستا» و «فملی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «فجهان»، «آریا» و «خاور» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «شهر»، «شستا» و «خگستر» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «فن‌افزار»، «دی» و «نیان» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۲۴ مرداد ماه ۱۴۰۲، مبلغ ۳ هزار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۵۹۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۵۸ نماد در محدوده مثبت و ۳۵۲ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۸۷ نماد در محدوده مثبت و ۲۳۹ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین