کد خبر: ۸۵۷۰۲۷
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۷

قیمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۱۴۰۲/۰۵/۲۸

اامروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۲۹۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.
قیمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۱۴۰۲/۰۵/۲۸
آفتاب‌‌نیوز :

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۲۹۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

 در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۹ میلیون و ۹۵۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر انس طلا در بازار‌های جهانی ۱۸۹۱ دلار است.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (شنبه ۲۸ مردادماه) با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۴۱ هزار و ۳۱۵ تومان و قیمت حواله دلار ۳۷ هزار و ۵۵۹ تومان اعلام شد.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو با کاهش نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۴ هزار و ۹۲۸ تومان، و نرخ حواله یورو ۴۰ هزار و ۸۴۴ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم نیز ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۲۲۷ تومان اعلام شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین