کد خبر: ۸۵۷۱۹۰
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳

کنعانی‌زادگان به شرط فیکس بودن به پرسپولیس برگشت؟

گیورگی گولسیانی این روز‌ها تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین در تیم پرسپولیس شده است.
کنعانی‌زادگان به شرط فیکس بودن به پرسپولیس برگشت؟
آفتاب‌‌نیوز :

تصور همگان بر این بود که زوج قلب دفاعی فصل گذشته قرمز‌ها یک هدف ویژه را در لیگ بیست و سوم دنبال خواهند کرد.

مرتضی پورعلی‌گنجی و گیورگی گولسیانی دو مدافع میانی و ثابت فصل گذشته پرسپولیس با حضور در تمرینات پیش فصل تلاش می‌کردند با کسب آمادگی لازم بتوانند علاوه بر تداوم حضور در قلب دفاع، آمار خوب خود را در سال گذشته مجدد تکرار کنند.

زوج قلب دفاعی فصل گذشته پرسپولیس با هماهنگی مناسبی که کنار یکدیگر داشتند، سازمان دفاعی بسیار خوبی به وجود آوردند و کم گل خورد تا مشخص شود در فرمول قهرمانی لیگ ایران، انسجام در سازمان دفاعی تیم اهمیت دارد. تصور می‌شد همین موضوع قطعا کار بازیکنانی که در این فصل در قلب دفاع پرسپولیس به صورت ثابت قرار بگیرند را سخت کند.

با توجه به جذب کنعانی‌زادگان که یکی از مدافعان ثابت تیم ملی به شمار می‌رود، رقابت در خط دفاع پرسپولیس به اوج خود خواهد رسید، اما پیش بینی می‌شد زوج فصل گذشته قرمز‌ها در صورتی که یحیی تغییر سیستم ندهد و روی به بازی با ۳ دفاع نیاورد تلاش خواهند کرد باز هم کنار یکدیگر قرار گرفته و کنعانی‌زادگان را به نوعی کنار بگذارند، اما یحیی گل محمدی ترجیح داده که از زوج مرتضی پورعلی‌گنجی و محمدحسین کنعانی زادگان در مرکز خط دفاع تیم خودش استفاده کند.

در همین ارتباط شنیدیم یکی از شروط اصلی بازگشت کنعانی زادگان به پرسپولیس، فیکس بودن در ترکیب اصلی این تیم بوده است. این بازیکن به خوبی می‌دانست در صورت نیمکت نشین شدن در پرسپولیس، جایگاه خود در تیم ملی را از دست خواهد داد. برهمین اساس با آگاهی کامل و گفتگو با یحیی گل محمدی دوباره سرخپوش شد. البته کنعانی پیش‌تر هم این شرایط را تجربه کرده بود و در حالی که سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده مدافعان ثابت یحیی بودند، خود را به ترکیب اصلی تحمیل می‌کرد و این بار نیز همین مسیر را طی کرده است!

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین