کد خبر: ۸۵۷۲۰۸
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۹

ستاره مغضوب استقلال دوباره محبوب شد

فصل گذشته برای یکی از بازیکنان مهم استقلال به بدترین شکل ممکن تمام شد.
ستاره مغضوب استقلال دوباره محبوب شد
آفتاب‌‌نیوز :

استقلال در این هفته‌ها به‌قدری ماجرا داشت که حال و احوال کاپیتان اول این تیم به کلی فراموش شود. حسین حسینی فصل گذشته را به بدترین شکل ممکن به پایان رساند.

او به‌طور کلی عملکرد ضعیفی در دربی‌ها دارد و از قضا سرنوشت ۲جام فصل گذشته هم در عبور از دربی‌ها مشخص شد. گلر آبی‌ها نه در دربی برگشت لیگ توانست جلوی شکست خوردن تیمش را بگیرد و نه در دربی فینال جام‌حذفی. در این دومی، گل دریافتی او از امید عالیشاه در وقت‌های اضافی، فشار انتقادات را روی این دروازه‌بان دوچندان کرد؛ گلری که شاید می‌توانست روی آن توپ عملکرد بهتری داشته باشد و بازی را به ضربات پنالتی بکشاند، اما چنین اتفاقی رخ نداد.

در فضایی چنین پر از خشم، حسینی استوری خداحافظی از استقلال گذاشت و به‌نظر می‌رسید کارش در این تیم به پایان رسیده باشد، اما نهایتا ناتوانی باشگاه در جذب گلر مدعی و سرشناس، منجر به حفظ این سنگربان شد.

با این اوصاف، شروع فصل جدید برای حسینی جنبه «حیثیتی» پیدا کرده بود و البته که او فعلا توانسته این دوران کلیدی را با موفقیت پشت سر بگذارد.

حسینی در بازی با نفت آبادان یک کلین‌شیت نسبتا آسان داشت، در برابر ملوان، اما برای گل نخوردن حسابی درخشید و ازجمله ضربه پنالتی تیم حریف در دقایق ابتدایی را مهار کرد. چه بسا اگر آن توپ در آن شرایط به گل تبدیل می‌شد، استقلال در مخمصه بدی می‌افتاد، اما درخشش حسینی ورق را برگرداند.

جالب اینجاست که حسینی بعد از بیش از ۲سال موفق به مهار پنالتی می‌شد. او آخرین بار در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی ۲فصل پیش و در بازی با پرسپولیس توانسته بود پنالتی مهدی عبدی را بگیرد، اما با مهار این هفته، نفسی به راحتی کشید و خودش را در موقعیت بهتری نگه‌داشت. حسینی منتظر هفته پنجم و درخشش برابر پرسپولیس است؛ جایی شاید برای جبران مافات.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین