کد خبر: ۸۵۷۸۲۲
تاریخ انتشار : ۰۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۴

ناکامی سرمایه‌گذاران ارز و طلا در مرداد

قیمت دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا با یک کاهش تک تومانی نسبت به روز گذشته در سطح ۴۱ هزار و ۲۹۸ تومان قرار گرفته است. قیمت سکه امامی نیز در کف کانال ۲۸ میلیون تومانی قرار گرفته است. بررسی‌ها نشان می‌دهد مرداد ماهی که گذشت برای سرمایه‌گذاران سودده نبوده است.
ناکامی سرمایه‌گذاران ارز و طلا در مرداد
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا در اولین روز شهریور یک کاهش جزیی دیگر را به ثبت رساند.

قیمت دلار امروز، چهار‌شنبه یکم شهریور ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با کاهش نامحسوس تک تومانی نسبت به روز قبل در سطح ۴۱ هزار و ۲۹۸ تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو امروز با کاهش ۱۷۵ تومانی نسبت به روز گذشته در سطح ۴۴ هزار و ۷۹۲ تومان قرار گرفته است.

در همین راستا قیمت درهم امارات نیز با رقم ۱۱ هزار و ۲۴۵ تومان بر تابلو درج شده است که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۵۴۴ تومان، ۴۰ هزار و ۷۲۰ تومان و ۱۰ هزار و ۲۲۳ تومان درج شده است.

قیمت انواع ارز در مرکز مبادله ارز و طلا طی مرداد ماهی که گذشت با بازدهی قابل توجهی همراه نشد، طی این ماه قیمت دلار و درهم معادل ۰.۱ واحد درصد افزایش و قیمت یورو حدود ۲ درصد کاهش یافت.

قیمت ارز توافقی

قیمت انواع ارز در سایت کانون صرافان امروز کاهشی بوده است.

قیمت دلار امروز چهار‌شنبه یکم شهریور ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان (تا حوالی ساعت ۱۲:۳۰) با کاهش جزیی تک تومانی نسبت به روز گذشته بطور میانگین ۴۱ هزار و ۲۹۷ تومان اعلام شده است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی نیز امروز با کاهش ۱۷۴ تومانی نسبت به روز گذشته رقم میانگین ۴۴ هزار و ۷۹۱ تومان برای آن درج شده است.

قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین معادل ۱۳ هزار و ۱۸ تومان اعلام شده که با کاهش ۱۴۲ تومانی همراه شده است.

این نرخ‌ها در حالی است که قیمت دلار در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری قرار دارد؛ قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۷ هزار تومانی در کانال ۴۹ هزار تومان قرار دارد.

قیمت ارز در پنجمین ماه از سال جاری که به پایان رسید با افزایش جزیی ۰.۱ واحد درصدی دلار و ۰.۳ واحد درصدی درهم و کاهش تقربا دو درصدی یورو هموراه بود.

قیمت سکه، نیم سکه و ربع سکه

طبق اعلام کانون صرافان، انواع سکه امروز نیز در ادامه روند روز گذشته افزایشی بوده است.

قیمت سکه امامی که روز گذشته به کانال ۲۸ میلیون تومانی سرک کشید امروز در کف این کانال قرار گرفته و به طور میانگین رقم ۲۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برای آن درج شده که نسبت به روز گذشته افزایش ۱۷۰ هزار تومانی داشته است.

همچنین در سایت اتحادیه طلا، سکه امامی نیز در کانال ۲۸ میلیون تومانی قرار دارد و رقم ۲۸ میلیون و ۵۰ هزار تومان برای آن درج شده است.

قیمت نیم سکه نیز در صرافی‌های مجاز در سقف کانال ۱۴ میلیون تومان قرار دارد و رقم میانگین ۱۴ میلیون و ۹۴۶ هزار تومان را نشان می‌دهد که افزایش ۱۴۰ هزار تومانی نسبت به روز کاری قبل داشته است.

تا حوالی ظهر امروز چهار‌شنبه یکم شهریور ۱۴۰۲ قیمت ربع سکه در کانون صرافان رقم میانگین ۹ میلیون و ۹۵۸ هزار تومان برای آن اعلام شده است.

طی مرداد ماهی که گذشت بازدهی انواع سکه قابل توجه نبوده و قیمت آن حدود ۱ درصد افزایش یافت و سرمایه‌گذاران را برای کسب سود ناکام گذاشت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین