کد خبر: ۸۵۸۱۹۱
تاریخ انتشار : ۰۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰

آخرین وضعیت جوی مرز‌های غربی و عتبات عالیات

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از تداوم وزش باد و خیزش گرد و خاک در مرزهای غربی کشور و عتبات عالیات خبر داد.
آخرین وضعیت جوی مرز‌های غربی و عتبات عالیات
آفتاب‌‌نیوز :

صادق ضیائیان درباره وضعیت جوی مرزهای غربی کشور و عتبات عالیات توضیح داد: آسمان مهران فردا (۵  شهریور) صاف و وزش باد شدید  و گاهی همراه با گرد و خاک خواهد بود. بیشینه و کمینه دمای این روز ۴۶ و ۳۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان این شهر پس فردا (۶ شهریور) صاف و وزش باد شدید و گاهی همراه با گرد و خاک با بیشترین و کمترین دمای ۴۵ و ۲۵ درجه سانتیگراد خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اضافه کرد: وضعیت جوی چذابه نیز فردا و پس فردا صاف و وزش باد شدید و گاهی همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود و دمای هوا طی فردا به ۴۹ و ۳۰ درجه سانتیگراد و پس فردا به ۴۸ و ۲۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.

وی افزود: آسمان شلمچه نیز فردا صاف و گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود و بیشینه و کمینه دما ۴۶ و ۳۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. این شهر پس فردا آسمانی صاف و گاهی وزش باد شدید و رخداد گرد و خاک خواهد داشت و دمای هوا بین ۴۵ و ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در ادامه اظهار کرد: آسمان قصر شیرین  فردا  صاف و همراه با وزش باد و دمای هوا بین ۴۴ و ۲۷ درجه سانتیگراد خواهد بود. پس فردا آسمان این شهر صاف و همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۴۴ و ۲۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وی درخصوص وضعیت جوی مرز تمرچین پیرانشهر گفت: آسمان این منطقه فردا صاف و وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۲۹ و ۱۷ درجه سانتیگراد و پس فردا کمی ابری و وزش باد و گاهی افزایش باد و رخداد گرد و خاک با بیشترین و کمترین دمای ۳۰ و ۱۶ درجه سانتیگراد خواهد بود.

ضیائیان اضافه کرد: وضعیت جوی مرز باشماق طی فردا صاف و وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۶ و ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.  پس فردا نیز آسمان این شهر کمی ابری و وزش باد و گاهی افزایش باد و رخداد گرد و خاک با بیشترین و کمترین دمای  ۳۵ و ۱۹ درجه سانتیگراد خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به وضعیت جوی شهرهای عراق تصریح کرد: آسمان نجف فردا صاف و وزش باد خواهد بود. فردا دمای هوا در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به ۳۶ و ۲۰ درجه سانتیگراد می‌رسید. پس فردا نیز کمی ابری و وزش باد گاهی افزایش باد و رخداد گرد و خاک با حداکثر و حداقل دمای نجف ۳۵ و ۱۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: وضعیت جوی کربلا فردا و پس فردا صاف و گاهی وزش باد با احتمال رخداد گرد و خاک  خواهد بود. فردا حداقل و حداکثر دما ۲۹ و ۴۴ و پس فردا ۳۰ و ۴۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی کاظمین گفت: آسمان کاظمین فردا و پس فردا صاف، همراه با وزش باد با احتمال رخداد گرد و خاک  خواهد بود و دمای هوا فردا به ۴۳ و ۲۸ و پس فردا به ۴۴  و ۲۷ درجه سانتیگراد می‌رسد.

ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی سامرا طی فردا و پس فردا توضیح داد: آسمان این شهر طی دو روز آینده صاف، همراه با وزش باد با احتمال رخداد گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. بیشینه و کمینه دمای فردا  ۴۳ و ۲۹ و پس فردا ۴۴ و ۲۸ درجه سانتیگراد خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین