کد خبر: ۸۵۸۱۹۸
تاریخ انتشار : ۰۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷

استقلال ۲۲۳۰ روز است که به این تیم نباخته

نگاهی به ۵ رویارویی آخر تیم‌های استقلال تهران و خوزستان مشخص می‌کند این دو تیم مسابقات جذابی را مقابل یکدیگر برگزار کرده‌اند.
استقلال ۲۲۳۰ روز است که به این تیم نباخته
آفتاب‌‌نیوز :

تیم استقلال تهران در حالی خود را آماده دیدار با استقلال خوزستان می‌کند که آخرین مسابقه خود در لیگ برتر را با شکست مقابل تیم سپاهان پشت سر گذاشت. از طرفی استقلال خوزستان به دلیل حضور تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا یک هفته استراحت داشت و حالا با استراحت پس از هفته دوم به استقبال استقلال تهران می‌آید.

این دو تیم در ۵ بازی آخر خود نتایج جالب توجهی مقابل هم داشته‌اند. تیم استقلال تهران با کسب ۳ پیروزی یک مساوی و یک شکست مقابل استقلال خوزستان در پنج رویارویی اش در لیگ برتر، مشخصا دست برتر را دارد. ضمن اینکه استقلال خوزستان در آخرین فصل حضورش در لیگ برتر تنها با کسب ۱۲ امتیاز از ۳۰ هفته مسابقات با قرار گرفتن در رده شانزدهم لیگ هجدهم به دسته پایین‌تر سقوط کرد!

تنها برد این تیم خوزستانی روبروی همنام تهرانی اش به تاریخ سه شنبه ۲۸ دیماه سال ۱۳۹۵ برمی گردد. دقیقا ۶ سال و ۷ ماه و ۲۸ روز پیش از تاریخ امروز معادل ۲۲۳۰ روز پیش. هفته هفدهم لیگ شانزدهم که بیت سعید و عاشوری گل‌های تیم خوزستانی را زدند و کاوه رضایی هم تک گل استقلالی‌ها را در استادیوم ازادی به ثمر رساند. در آن دیدار و در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده پایان مسابقه نیز داور محمد طیبی از تیم خوزستانی را با کارت زرد دوم از مسابقه اخراج کرد. دیداری که استقلال تحت هدایت علیرضا منصوریان بازی را واگذار کرد. هدایت تیم خوزستانی در آن مسابقه برعهده سیروس پورموسوی بود.

حالا این تیم خوزستانی پس از صعود به لیگ برتر دوباره در هفته چهارم باید مقابل همنام تهرانی قرار بگیرد.

یادآور می‌شود؛ آخرین دیدار این دو تیم در هفته بیست و هشتم لیگ هجدهم با نتیجه ۴ بر ۲ به سود استقلال تهران به پایان رسید.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین