کد خبر: ۸۵۸۶۲۸
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۹

اعزام ۷ تکواندوکار ایران به گرندپری پاریس

تیم‌های ملی تکواندوی ایران با ۷ نماینده عازم رقابت‌های گرندپری پاریس خواهند شد.
اعزام ۷ تکواندوکار ایران به گرندپری پاریس
آفتاب‌‌نیوز :

این دوره از مسابقات طی روزهای ۱۰ تا ۱۲ شهریورماه با حضور ۲۵۶ تکواندوکار به میزبانی فرانسه در شهر پاریس برگزار خواهد شد. به همین منظور اعضای تیم‌های ملی تکواندوی بانوان و آقایان ایران پس از اخذ روادید بامداد سه‌شنبه (۷ شهریور) تهران را به مقصد استانبول ترک می‌کنند و پس از آن راهی پاریس خواهند شد.

مبینا نعمت‌زاده در وزن ۴۹-، ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم، مهدی حاجی‌موسایی و ابوالفضل زندی در وزن ۵۸- کیلوگرم، متین رضایی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم و ابوالفضل عباسی در وزن ۸۰+ کیلوگرم در رقابت‌های گرندپری شرکت می‌کند.

طبق برنامه اعلام شده جمعه (دهم شهریورماه) مبارزات اوزان ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم زنان و ۵۸- کیلوگرم مردان برگزار می‌شود که نعمت‌زاده، کیانی، حاج‌موسایی و زندی به مصاف رقبای خود می‌روند. شنبه (یازدهم شهریورماه) تکواندوکاران اوزان ۶۷- کیلوگرم زنان، ۶۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان مبارزات خود را برگزار خواهند که متین رضایی و مهران برخورداری نمایندگان ایران خواهند بود. یکشنبه (یازدهم شهریورماه) و در روز پایانی مسابقات، تکواندوکاران دو وزن ۶۷+ کیلوگرم و ۸۰+ کیلوگرم به دیدار حریفان خود خواهند رفت که ابوالفضل عباسی تنها ملی‌پوش ایران است که به روی «شیهاپ چانگ» خواهد رفت.

هدایت تیم ملی بانوان بر عهده مینو مداح است و مهروز ساعی به عنوان مربی تیم بانوان را همراهی می‌کند. در تیم آقایان نیز، بیژن مقانلو سرمربی و مجید افلاکی مربی تیم ملی هستند. افشین رهبری پزشک تیم در مسابقات خواهد بود و هادی ساعی به عنوان سرپرست تیم ملی راه همراهی می‌کند. 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین