کد خبر: ۸۵۸۶۴۶
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۴

تفاوت دولت روحانی و رییسی از نظر سخنگوی اقتصادی دولت

وزیر اقتصاد معتقد است دوران دولت روحانی اقتصاد کشور «معطل» بوده است.
تفاوت دولت روحانی و رییسی از نظر سخنگوی اقتصادی دولت
آفتاب‌‌نیوز :

وزیر اقتصاد در حمله به دولت روحانی گفت: دوران معطلی اقتصاد ایران بود. وزرا حتی نمی‌توانستند روحانی را ببینند. 

احسان خاندوزی وزیر اقتصاد گفت: این دولت با ۵۴ همت کسری بودجه کار خود را شروع کرد و از ۸ میلیارد دلار برای تامین ارزی کالاهای اساسی تقریبا تمامش مصرف‌شده بود، اما دولت سعی نکرد مقایسه کند و الان که این ارقام را بیان می‌کنیم به‌خاطر طرح برخی موضوعات توسط اعضای دولت روحانی است.

سخنگوی اقتصادی دولت گفت: مهم‌ترین تفاوت این دولت با دولت سابق مربوط به مدیریت و نحوه حل مسائل کشور است؛ دولت قبل اکثر فرصت‌های ۸ ساله کشور را معطل موافقت و ترحم چند کشور خارجه نگه داشت تا ظرفیت‌های توسعه‌ای کشور وابسته به مسائل خارجی بشود.

او گفت: وزرای دولت سابق گاها می‌گفتند برای حل مسائل موفق به دیدار رییس‌جمهور نمی‌شوند و بخش مهمی از مدیران دولت قبل ناظر به عوامل و موانعی بود که اجازه پیشرفت را نمی‌داد؛ دولتی که از نظر انگیزه می‌شود از دوران معطلی اقتصاد ایران یاد کرد.

خاندوزی گفت: این دولت با ۵۴ همت کسری بودجه کار خود را شروع کرد و از ۸ میلیارد دلار برای تامین ارزی کالاهای اساسی تقریبا تمامش مصرف‌شده بود، اما دولت سعی نکرد مقایسه کند و الان که این ارقام را بیان می‌کنیم به‌خاطر طرح برخی موضوعات توسط اعضای دولت سابق است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین