کد خبر: ۸۵۸۹۲۴
تاریخ انتشار : ۰۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵

بورس هفته‌ را هم با صعود تمام کرد

بازار سرمایه امروز هم روند رو به رشدی را مانند روزهای گذشته تجربه کرد و شاخص کل بورس با افزایش حدود ۱۰ هزار واحدی به دو میلیون و ۱۰۴ هزار واحد رسید.
بورس هفته‌ را هم با صعود تمام کرد
آفتاب‌‌نیوز :

شاخص کل بورس امروز (هشتم شهریور) با رشد ۹۷۷۱ واحدی نسبت به دیروز روی دو میلیون و ۱۰۴ هزار واحد ایستاد. شاخص کل هم وزن نیز رشد ۳۵۵۱ واحدی را داشت و عدد ۷۱۰ هزار و ۵۶۰ واحد را به ثبت رساند.

امروز بیش از ۴۹۷ هزار معامله در بازار سرمایه به ارزشی بالغ بر ۷۲ هزار و ۵۷۶ میلیارد ریال انجام شد.

مخابرات ایران، بانک تجارت، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بانک ملت، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین، شرکت ارتباطات سیار ایران و بانک صادرات ایران جزو نمادهای بازار سرمایه بودند که بیشترین تاثیر را روی شاخص بورس گذاشتند و همه آن‌ها روند مثبتی را تجربه کردند.

در فرابورس روند رو به رشدی وجود داشت. شاخص کل در این بازار با افزایش ۱۲۳ واحدی نسبت به دیروز روی ۲۶ هزار و ۳۹۶ واحد ایستاد. در این بازار نیز بیش از ۴۴۲ هزار معامله انجام شد که ارزشی بالغ بر ۵۹ هزار و ۱۷۹ میلیارد ریال داشت.

سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات، پلیمر آریا ساسول، فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی زاگرس، تجلی توسعه معادن و فلزات، بیمه کوثر و گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی بیشترین تاثیر را روی شاخص بازار فرابورس داشتند و در این میان به غیر پتروشیمی زاگرس دیگر نمادها روند صعودی داشتند.

 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین