کد خبر: ۸۵۹۱۸۸
تاریخ انتشار : ۱۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۹

تولید روزانه بیش از ۲۰ تن زباله در مرز و شهر مهران

روزانه بیش از ۲۰ تن زباله و ضایعات و نخاله و لجن از محدوده مرزی و شهر مهران برای نظافت این محدوده و تسهیل تردد زوار جمع‌آوری می‌شود.
تولید روزانه بیش از ۲۰ تن زباله در مرز و شهر مهران
آفتاب‌‌نیوز :

شهردار منطقه ۱۱ گفت: با استقرار عوامل اجرایی خدمات شهری در قرارگاه مرزی مهران، روزانه بیش از۲۰ تن زباله در مسیر ترددی این محدوده نظافت و جمع‌آوری می‌شود.

سید محمد موسوی، شهردار منطقه ۱۱ در این باره اظهار کرد: یکصد نفر از عوامل خدمات شهری و محیط زیست در مرز مهران مستقر هستند و فاز ۳ و ۵ شهر مهران و محدوده موکب محبان الرضا علیه السلام و همچنین حدفاصل پل زائر تا پاسگاه بهرام آباد توسط این عوامل نگهداشت و نظافت می‌شود. امور مربوط به خدمات شهری طی دو شیفت انجام و خادمین هر صبح با اعزام به شهر و محدوده مرزی خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی در تشریح خدمات شهری قرارگاه مرزی مهران گفت: روزانه ۵۰۰ هزار مترمربع نگهداشت شهری در قرارگاه مرزی و شهر مهران توسط خادمین منطقه ۱۱ انجام می‌شود که در نتیجه ۱۵ هزارمتر مربع روزانه شست و شو و ۱۸۰۰ متر طول نیز لایروبی انهار توسط خادمین با مدیریت و حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه عملیاتی می‌شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، موسوی خاطر نشان کرد: ۳۰ مخزن ۶۶۰ لیتری و ۷۰ مخزن ۱۲۰ لیتری برای جمع‌آوری زباله تعبیه شده است و روزانه بیش از ۲۰ تن زباله و ضایعات و نخاله و لجن از محدوده مرزی و شهر مهران برای نظافت این محدوده و تسهیل تردد زوار توسط عوامل خدمات شهری و محیط زیست جمع‌آوری می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین