کد خبر: ۸۵۹۳۹۴
تاریخ انتشار : ۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۳

بازیکن محبوب جواد نکونام در فکر برهم‌زدن توافق با استقلال

یکی از بازیکنان مد نظر جواد نکونام شاید هنوز نیامده از این تیم جدا شود.
بازیکن محبوب جواد نکونام در فکر برهم‌زدن توافق با استقلال
آفتاب‌‌نیوز :

وقتی قرار شد عمرو ورده به استقلال بیاید، اعضای کادر فنی این تیم مدعی شدند جواد نکونام به توانایی فنی این بازیکن مصری کاملاً اعتقاد دارد و تاکید کرده که او را می‌خواهد به همین خاطر اقدامات اولیه جهت حضورش انجام شد و حتی کار تا مراحل توافق پیرامون مسائل مالی هم جلو رفت، اما حالا در مورد این بازیکن اخباری به گوش می‌رسد که شاید حکایت از احتمال منتفی شدن حضورش باشد.

مشکلات شخصی دارم

یکی از افراد نزدیک به استقلال شایعه بروز مشکل پیرامون حضور بازیکن مصری را به صورت تلویحی تایید کرد و گفت: هیچ مشکلی از طرف باشگاه استقلال وجود ندارد و جواد نکونام هم عمرو ورده را از نظر فنی تایید کرده است، اما خود این بازیکن پیغام‌هایی فرستاده که مشکلات شخصی دارد و شاید همین مسئله موجب شود قید حضور در استقلال را بزند. ما منتظر هستیم تا پاسخ نهایی را بگیریم و پس از آن تصمیم قطعی اتخاذ کنیم، ولی قضیه عدم حضورش هنوز صد در صد نیست.

دو بازیکن اسپانیایی در آب نمک

نکته اینجاست که اگر چهره مصری مد نظر استقلالی‌ها مسافر تهران نشود تکلیف چه خواهد شد؟ طبق خبر‌های رسیده اگر ورده با استقلال قرارداد نبندد، دو بازیکن اسپانیایی در اولین فرصت به صورت ویژه مد نظر قرار می‌گیرند تا از میان آن‌ها یک نفر آبی‌پوش شود. یکی از مسئولان باشگاه استقلال خبر فوق را تایید کرد و به همکار ما گفت: از میان این دو اسپانیایی، یک نفر همان روبرتو تورس است، اما علاوه بر او روی یک فوتبالیست ماتادور دیگر هم نظر داریم. اگر عمر ورده به ایران آمد که هیچ، ولی اگر نیامد، از میان این دو اسپانیایی یک نفر را مسافر تهران می‌کنیم.

اوکی شدن بلیت مرد آرژانتینی

در رابطه با بازیکنان خارجی استقلال بامداد یکشنبه شنیدیم همه کار‌ها جهت ورود گوستاوو بلانکو به ایران هماهنگ شده و او آخر هفته به تهران می‌آید تا به عنوان اولین بازیکن آرژانتینی تاریخ باشگاه استقلال کارش را استارت بزند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین