کد خبر: ۸۵۹۷۴۱
تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸
انتقاد تند امام جمعه تهران به سلبریتی‌ها و هنرپیشه‌ها

کاظم صدیقی: هنرپیشه‌ها مردم را به آشوب و فتنه می‌کشند

امام جمعه تهران در اظهاراتی تند علیه هنرمندان گفت: هنرپیشه‌ها و سلبریتی‌ها امروز با احساسات مردم بازی کرده و آن‌ها را فریب می‌دهند و به آشوب و فتنه می‌کشند.
کاظم صدیقی: هنرپیشه‌ها مردم را به آشوب و فتنه می‌کشند
آفتاب‌‌نیوز :

کاظم صدیقی روز دوشنبه در همایش تبیینی آمران به معروف و ناهیان از منکر خراسان رضوی در مشهد گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر باید هنر موج آفرینی در دل‌ها را بدانند.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: اگر راه و روش دُرست و ذوق و هنر در امربه معروف، نظارت عمومی جامعه، گسترش خوبی و کاهش بدی به کار رود دشمن ستیزه‌جو نیز اسیر محبت می‌شود.

وی ادامه داد: سامری در زمان حضرت موسی (ع) بر موج احساسات مردم سوار شد و به دنبال گمراهی مردم بود، جریان سامری در صدر اسلام هم تکرار شد هنوز ۲ ماه از وفات پیامبر (ص) نگذشته بود که جامعه را توفانی کردند و بر موج سوار شدند و وصی پیامبر (ص) را منزوی کردند و مسیر تاریخ را تغییر دادند و حکومت الهی را به حکومت سکولار تبدیل کردند.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: امروز رنگ و فُرم گوساله پرستی تغییر کرده است هنرپیشه‌ها و سلبریتی‌ها امروز با احساسات مردم بازی کرده و آن‌ها را فریب می‌دهند و به آشوب و فتنه می‌کشند و هیچ بُرهانی پشت آن‌ها نیست و تنها یاد دارند با احساس مردم بازی کنند در حالی که باید به قلب مردم نفوذ و آن‌ها را از مسیر خطر به مسیر نجات راهنمایی کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین