کد خبر: ۸۵۹۷۶۱
تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۸

رقم دقیق بدهی ناباورانه استقلال مشخص شد

مدیرعامل باشگاه استقلال رقم بدهی انباشته این باشگاه را تا ۳۱ تیر ۱۴۰۲ اعلام کرد.
رقم دقیق بدهی ناباورانه استقلال مشخص شد
آفتاب‌‌نیوز :

علی خطیر در برنامه فوتبال برتر با اشاره به صورت‌های مالی تا سال منتهی به ۳۱ تیر ۱۴۰۲ عنوان کرد: بهای تمام شده درآمد‌های عملیاتی ما نزدیک به ۵۴۷ میلیارد تومان است که از این مبلغ، نزدیک به ۴۷۰ میلیارد هزینه حق الزحمه بازیکنان و کادرفنی است؛ یعنی نزدیک ۸۵ تا ۹۰ درصد که این رقم برای پارسال است.

او یادآور شد: جالب است که میزان درآمد باشگاه استقلال حدود ۶۰ میلیارد تومان است. باشگاه بزرگ استقلال پارسال نزدیک ۵۵۰ میلیارد هزینه کرده، ولی درآمد کمی داشته است.

مدیرعامل باشگاه استقلال اضافه کرد: میزان بدهی انباشته استقلال ۸۷۱ میلیارد تومان تا ۳۱ تیر ۱۴۰۲ است که این نشان می‌دهد وضعیت باشگاه استقلال چندان خوب نیست!

خطیر عنوان کرد: نمی‌دانم در این وضعیت که شما ۴۷۰ میلیارد حق الزحمه از سال قبل دارید و طبیعتا اگر حداقل ۲۰ درصد برای فصل جدید بخواهد اضافه شود، چه اتفاقی می‌افتد؟

او ادامه داد: در این فصل قانون سقف قرارداد آمد، در حالی که سقف ما نزدیک به ۳۱۰ میلیارد است؛ از سوی دیگر باید ۵۵۰ میلیارد را مدیریت می‌کردیم و قانون هم رعایت می‌شد که کارمان را سخت می‌کرد و از سوی دیگر هوادار هم فشار می‌آورد که می‌گوید من از تیمم قهرمانی می‌خواهم و به هیچ مسئله‌ای توجهی ندارم. هوادار به من می‌گوید اگر نمی‌توانستی کاری کنی چرا آمدی؟

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین