کد خبر: ۸۵۹۸۰۹
تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۲

خطیر بازیکن مصدوم استقلال را سورپرایز کرد

مدیرعامل استقلال می‌گوید که به رضا میرزایی نیز به اندازه دیگر بازیکنان توجه خواهد شد.
خطیر بازیکن مصدوم استقلال را سورپرایز کرد
آفتاب‌‌نیوز :

 شب گذشته و در برنامه فوتبال برتر، مدیرعامل استقلال درخصوص پرداختی‌هایی که به رضا میرزایی، بازیکن آسیب دیده این تیم صورت گرفته، توضیحاتی را بیان کرد. علی خطیر مدعی شد که از وینگر مصدوم تیمش به اندازه دیگر بازیکنان حمایت می‌کند.

شب گذشته و زمانیکه محمدحسین میثاقی در بخشی از برنامه گفت: «امیدوارم که اتفاقات مالی خوبی برای استقلال رخ دهد، چون این تیم مشکلاتی از فصل قبل دارد. مثلا شما بازیکنی به اسم رضا میرزایی دارید که برای این تیم رباط صلیبی داده، ولی باشگاه هزینه عمل جراحی او را پرداخت نکرده است.»، مدیرعامل آبی‌ها نیز به آن واکنش نشان داد.

خطیر در پاسخ به این صحبت‌ها گفت: خود رضا میرزایی می‌تواند شهادت بدهد. در اولین پرداختی که به بازیکنان داشتیم، مبلغ خوبی را به این بازیکن پرداخت کردیم.

او ادامه داد: میرزایی از این اتفاق خیلی خوشحال شد و تشکر کرد. او می‌گفت فکرش را نمی‌کرده که باشگاه به یادش باشد و این کار را انجام دهد.

مدیرعامل استقلال اضافه کرد: مطمئنا اگر قرار باشد به بازیکنان دیگر نیز پرداختی داشته باشیم، حتما به رضا میرزایی نیز مبلغی به همان اندازه خواهیم داد.

خطیر در پایان گفت: رضا میرزایی در خیابان مصدوم نشده و برای استقلال رباط صلیبی داده است. این وظیفه باشگاه و مدیریت است تا به همان اندازه که از سایر بازیکنان حمایت می‌کند، از رضا میرزایی نیز حمایت کند.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین