کد خبر: ۸۶۱۶۵۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۷

روایت خبرگزاری دولت از وضعیت تجمعات امروز تهران؛ شهر آرام است، فلافل چند؟!

خبرگزاری دولت(ایرنا) نیز روایتی از وضعیت تهران منتشر و در پایان پرسیده است که "راستی ساندویچ فلافل چند؟"
روایت خبرگزاری دولت از وضعیت تجمعات امروز تهران؛ شهر آرام است، فلافل چند؟!
آفتاب‌‌نیوز :

ایرنا نوشت: از ظهر امروز عده‌ای در برخی مناطق تهران از جمله محدوده انقلاب تا میدان فردوسی سعی بر ملتهب کردن اوضاع داشتند، اما هسته اولیه این التهابات با حضور به موقع و هوشیاری ماموران انتظامی در نطفه خفه شد.

این رسانه افزود: همزمان با غروب آفتاب برخی هنجارشکنان که اغلب ماسک بر صورت داشتند در دسته‌های معدود و محدود سه تا هفت نفره در برخی مناطق همچون اطراف دانشگاه تهران، چهارراه ولیعصر (عج) و میدان انقلاب شروع به سردادن شعار کردند که با حضور به موقع ماموران و هدایت درست، پراکنده شدند. همچنین عده‌ای در محله‌های خیابان‌های شریعتی، ستارخان، فلکه دوم صادقیه، نقاطی از شرق و البته شمال تهران وضعیتی مشابه را می‌خواستند رقم بزنند که با عدم همراهی مردم و حضور ماموران انتظامی مجبور به ترک محل شدند.

نقطه‌ای که کمی ملتهب‌تر نسبت به دیگر مناطق شهر تهران به نظر رسید مسیر میدان انقلاب، چهارراه ولیعصر و میدان فردوسی بود؛ البته مغازه‌های دور میدان انقلاب امروز بواسطه شهادت علی ابن موسی الرضا ع) جملگی تعطیل رسمی بودند، ولی حضور عابران پیاده در این منطقه باعث ایجاد ترافیک و در نتیجه شنیده شدن صدای بوق ممتد خودرو‌های شده بود که می‌خواستند سریعتر از بند ترافیک رهایی پیدا کنند.

اندک افرادی هم بودند که می‌خواستند از این وضع سوء استفاده کنند؛ پسری روی موتور تصویر مهسا امینی را روی تی شرت خود حک کرده بود و قصد تحریک عابران را داشت یا چند دختر نوجوان کم سن و سال که قادر به کنترل هیجانات خود نبودند، اما همه آن‌ها توسط ماموران به خروج از محل هدایت شدند.

البته در چند نقطه هم پلیس برای متفرق کردن و جلوگیری از افزایش ترافیک و تسهیل در تردد خودرو‌ها مجبور به استفاده از گاز اشک آور علیه هنجارشکنان شد.

ایرنا در پایان گزارش خود نوشت: هم اکنون در ساعت ۲۲:۳۰ ترافیک روانی در مسیر میدان انقلاب تا فردوسی و بالعکس وجود دارد و اوضاع آرام و عادی است. البته بازار فروش فلافل دور میدان انقلاب هم داغ داغ است؛ ساعت به نزدیک ۲۳ شب رسیده و شهر روال عادی خود را دارد، راستی ساندویچ فلافل چند؟

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۶
1
13
عجب دولتی پس شماها از چی خبر دارین که از فلافل داشته باشین؟
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین