کد خبر: ۸۶۱۸۱۳
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۷

سپاه: عامل داعش در تهران دستگیر شد

سرگرد هادی حفیظی، فرمانده سپاه شهرستان قدس از دستگیری عامل تکفیری وابسته به داعش و چند سرشبکه نفاق در شهرستان قدس خبر داد.
سپاه: عامل داعش در تهران دستگیر شد
آفتاب‌‌نیوز :

سرگرد هادی حفیظی، فرمانده سپاه شهرستان قدس در گفتگو با فارس از دستگیری عامل تکفیری وابسته به داعش و چند سرشبکه نفاق در شهرستان قدس خبر داد و اظهار کرد: با رصد و اقدامات فنی اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه شهرستان قدس، عامل تکفیری که دارای سوابق ویژه نظامی در خارج از کشور بوده طی فرآیند‌های پیچیده اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه شهرستان قدس شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده سپاه شهرستان قدس ادامه داد: این فرد دوره‌های تخصصی آموزش نظامی را در کشور پاکستان گذرانده و در پوشش اتباع وارد کشور شده و فعالیت‌هایی در زمینه قاچاق انسان نیز داشته است.

سرگرد حفیطی گفت: همچنین ۲ سرشبکه از عاملین اصلی سازماندهی اغتشاشات وابسته به جریان نفاق خارج از کشور نیز در شهرستان قدس با هوشیاری و اقدامات اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه شهرستان قدس و پشتیبانی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) دستگیر شدند. این عناصر با پشتیبانی‌های مالی منافقین کور دل سعی در شایعه سازی، سازماندهی و گمراهی نوجوانان برای مشارکت در اغتشاشات داشتند که در تور اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه در شهرستان قدس قرار گرفتند.

فرمانده سپاه شهرستان قدس در پایان افزود: لازم به ذکر است در این ایامی که دشمنان ملت ایران سعی در ناامن‌سازی کشور داشتند، چندین ادمین و فعال فضای مجازی که وابستگی به رسانه‌های ضد انقلاب خارج از کشور داشته‌اند با اقدام به موقع شناسایی، دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

سرهنگ پاسدار فیاض الله یاری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار نیز یکشنبه شب در گفتگو با ایرنا گفت: یکی از اعضای شبکه معاند موسوم به ارتش مردمی که اقدام به برقراری ارتباط و ارسال خبر‌های جعلی برای سرکرده گروهک تروریستی مذکور کرده بود، بازداشت شد. همچنین در اقدامات اطلاعاتی شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک نفر از مرتبطین گروهک منافقین شناسایی و دستگیر شد. اطلاعات تکمیلی به زودی به اطلاع عموم می‌رسد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین