کد خبر: ۸۶۱۹۴۵
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۸

۱۹ نفر نفر در شوش دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب شوش از بازداشت ۱۹ نفر در اجرای مرحله دوم طرح ارتقای امنیت عمومی با محوریت مبارزه با جرائم خشن در این شهرستان خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

مسلم کرم‌اللهی با اعلام این خبر، گفت: در اجرای این طرح که با رصد اطلاعاتی و همکاری ضابطین قضایی انجام شد، تعدادی از کسانی که اقدام به تیراندازی در سطح معابر می‌کردند، سارقان مسلح و فروشندگان مواد مخدر در سطح شهرستان شناسایی و دستگیر و با قرار مناسب راهی زندان شدند.

به گزارش دادگستری کل خوزستان، وی افزود: در بازرسی به عمل آمده از منازل و مخفی‌گاه متهمان، چهار قبضه سلاح جنگی و شکاری، ١۴ دستگاه موتورسیکلت ارکان مخدوش، یک دستگاه خودروی مسروقه و مقادیری انواع اموال مسروقه کشف شد.

وی گفت: در تحقیقات اولیه نیز متهمان به ارتکاب تعداد ٣١ فقره انواع سرقت عادی، شش فقره سرقت مسلحانه، دو فقره سرقت به عنف و تعداد ٢٠ فقره تیراندازی به سمت اماکن خصوصی معترف شدند.

داستان عمومی و انقلاب شوش افزود: در راستای اجرای دستور رئیس کل دادگستری استان خوزستان، با تمام توان و بدون اغماض با کسانی که نظم عمومی را خدشه‌دار کرده و امنیت مردم را به مخاطره می‌اندازند، برخورد قضایی قاطع انجام خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین