کد خبر: ۸۶۲۱۷۰
تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱

کنایه رسانه‌های عربی از باخت پرسپولیس بدتر و دردناک‌تر بود

وضعیت بسیار بد ورزشگاه آزادی در دیدار پرسپولیس و النصر از هفته اول لیگ قهرمانان آسیا باعث تمسخر رسانه‌های عربی شد.
کنایه رسانه‌های عربی از باخت پرسپولیس بدتر و دردناک‌تر بود
آفتاب‌‌نیوز :

پرسپولیس در روزی که خوب نبود، به النصر باخت تا شب تلخی برای فوتبال ایران رقم بخورد. ناراحتی از شکست پرسپولیس مقابل یک تیم عربستانی یک مسئله فوتبالی بود که هضمش خیلی سخت نیست. با این حال کنایه رسانه‌های عربی به ایرانی‌ها در خصوص شرایط میزبانی و وضعیت ورزشگاه آزادی باعث شد تا ناراحتی ایرانی‌ها چند برابر شود.

آن زمانی که بازیکنان و مربیان پرسپولیس و استقلال فریاد می‌زدند چمن ورزشگاه آزادی افتضاح است، هیچ گوش شنوایی وجود نداشت و مسئولان فقط بهانه می‌آوردند و وعده و وعید می‌دادند. آن‌ها فکرش را نمی‌کردند که بعد از بازی پرسپولیس و النصر این موضوع بازتابی بین المللی داشته باشد و باعث تمسخر رسانه‌های عربی شود. در صورتی که فوتبالی‌ها می‌دانستند که قرار است چنین اتفاقاتی بیفتد و از قبل هم هشدار داده بودند.

طبیعی است وقتی فوق ستاره‌ای مثل رونالدو به یک کشور می‌رود، همه چیز آن کشور مورد توجه رسانه‌های خارجی قرار می‌گیرد. با این حال وضعیت چمن ورزشگاه آزادی نه تنها طی چند ماه اخیر بهتر نشد، بلکه به گفته بازیکنان پرسپولیس به مراتب بدتر از قبل شد. چمنی که در همان ابتدای بازی باعث مصدومیت ستاره پرسپولیس شد و ترابی مجبور شد زمین بازی را ترک کند. چمن افتضاح ورزشگاه آزادی نه تنها به ضرر پرسپولیس تمام شد، بلکه یک آبروریزی بین المللی را هم به همراه داشت.

بسیاری از رسانه‌های عربی و به خصوص عربستانی‌ها به این موضوع واکنش نشان دادند و به تمسخر ایرانی‌ها پرداختند. حتی فیلمی از یک خبرنگار عربستانی منتشر شد که او در مورد چمن ورزشگاه آزادی با حالتی توهین آمیز و به تمسخر گفته بود، این زمین بیشتر به درد کاشت سیب زمینی می‌خورد!

کنایه رسانه‌های عربی از باخت پرسپولیس بدتر و دردناک‌تر بود. موضوعی که به سوژه اصلی فضای مجازی تبدیل شد و خیلی‌ها در موردش صحبت کردند. نمی‌دانیم باید امیدوار باشیم که شرایط بهتر شود و یا اینکه منتظر بمانیم در بازی‌های بعدی آسیایی هم مورد تمسخر بقیه تیم‌ها قرار بگیریم. هرچه که بود مسئولان ما نمره قبولی در این زمینه مثل خیلی دیگر از زمینه‌ها نگرفتند و متاسفانه کسی هم در این خصوص پاسخگو نیست.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین