کد خبر: ۸۶۲۵۹۸
تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۰

اعترافات دلخراش شکیرا درباره رابطه با پیکه؛ مرگ باید ما را از هم جدا می‌کرد

شکیرا و پیکه در تابستان گذشته از هم جدا شدند و این خواننده با بازگشت به آمریکا حرفه خوانندگی خود را مجددا پرقدرت شروع کرده است.
اعترافات دلخراش شکیرا درباره رابطه با پیکه؛ مرگ باید ما را از هم جدا می‌کرد
آفتاب‌‌نیوز :

شکیرا در مصاحبه‌ای با بیلبورد که روز پنجشنبه منتشر شد، در مورد ناکامی رابطه‌ای که با جرارد پیکه داشت و تمایلش برای عشقی پایدار مانند عشق پدر و مادرش که ۵۰ سال در کنار هم مانده‌اند صحبت کرد. این ستاره کلمبیایی ۴۶ ساله گفت که زمانی رویایش این بود که با پدر دو فرزندش رابطه مادام‌العمر داشته باشد. او هنوز هم با احساسات خود درگیر است و با سختی‌های زندگی به عنوان مادر مجرد مقابله می‌کند.

او به گفته خودش دوران پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته: «من چندین مرحله را پشت سر گذاشتم: انکار، عصبانیت، درد، ناامیدی، دوباره عصبانیت، دوباره درد. اکنون در مرحله تلاش برای بقا هستم.»

شکیرا گفت که قبل از جدایی از پیکه ایمان داشت که مرگ آن‌ها را از هم جدا خواهد کرد. «اولویت من خانه و خانواده‌ام بود. من به «مرگ ما را از هم جدا خواهد کرد» اعتقاد داشتم. این همان چیزی بود که برای خودم و فرزندانم می‌خواستم، اما نشد.»

این خواننده همچنین در مورد موسیقی خود صحبت کرد و فرصت‌هایی را که از زمان جدایی‌اش برای تولید آهنگ‌های جدید داشت را توصیف کرد. به نظر می‌رسد چند تک‌آهنگ اخیر او از جمله آهنگ «رئیس» به جراد پیکه کنایه می‌زند. نام این آهنگ برگرفته از نام مستعاری است که دوستان پیکه به شکیرا داده بودند، زیرا شکیرا زیاد با آن‌ها جور نشده بود و آن‌ها شکیرا را «رئیس» خطاب می‌کردند. در موزیک ویدئوی این آهنگ پرستار بچه را می‌بینیم که پیکه بدون اینکه پولش را بدهد اخراجش کرده بود.

شکیرا در موزیک‌ویدیوی جدیدش برای تک‌آهنگ «کوپا واچیا» به صورت یک پری دریایی ظاهر می‌شود، که در نهایت به دریا باز می‌گردد، زیرا سرنوشتش این است. خواننده کلمبیایی توضیح داد: «پری دریایی بخشی از من را نشان می‌دهد که ربوده شده و از دنیایی که به آن تعلق دارد به دنیایی که به آن تعلق ندارد برده شده است. دنیایی که برای حضور در آن باید فداکاری‌های زیادی می‌کرد. دنیایی که شاید در آن کمبود اکسیژن داشت. اما در نهایت به دریا باز می‌گردد، زیرا این سرنوشت اوست، درست مثل من که به میامی برگشتم. این پری دریایی ابتدا ربوده شد و سپس برای عشق در کنار این مرد اسیر و به نوعی محبوس شد. رفاه خودش و آنچه برای او طبیعی است را قربانی عشق می‌کند؛ و سپس در سطل زباله انداخته می‌شود و توسط موش‌ها احاطه می‌شود.»

شکیرا با صحبت در مورد زندگی خود قبل از جدایی، گفت که زندگی حرفه‌ای او در طول ده سال حضور در بارسلونا دچار مشکل شد. «من زندگی‌ام را به او اختصاص داده بودم. به خانواده. برای من بسیار سخت بود که در بارسلونا به حرفه‌ام توجه کنم. نمی‌توانستم فرزندانم را رها کنم و به خارج از خانه بروم تا آهنگ بسازم. اما الان اگر ایده‌ای داشته باشم می‌توانم بلافاصله با هرکه بخواهم همکاری کنم.»

او که از پیکه دو پسر به نام‌های میلان ۹ ساله و ساشا ۷ ساله دارد، از سختی‌های زندگی به عنوان مادر مجرد حرف می‌زند. «بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم مادر مجرد بودن و ستاره پاپ بودن با هم سازگار نیستند. باید بچه‌هایم را بخوابانم و به استودیوی ضبط بروم. مثل شعبده‌بازی است.»

این زوج تابستان گذشته به خاطر خیانت جرارد پیکه بعد از ۱۱ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند و شکیرا به همراه فرزندانش به میامی نقل مکان کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین