کد خبر: ۸۶۲۶۰۷
تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶

خبری از کنسرت‌های پاپ در پایتخت نیست!

با وجود اینکه یک هفته از پایان ایام سوگواری محرم و صفر می‌گذرد، به جز چند کنسرت محدود، شاهد برگزاری اجرا‌های صحنه‌ای متعددی در کشور نیستم.
خبری از کنسرت‌های پاپ در پایتخت نیست!
آفتاب‌‌نیوز :

روند آغاز برگزاری کنسرت‌ها با وجود پایان ایام سوگواری محرم صفر، به کندی پیش می‌رود؛ به گونه‌ای که کمتر از ۱۰ کنسرت در کل کشور به روی صحنه خواهد رفت؛ البته که شاید علت این تأخیر در اعلام برنامه‌ها، حضور هنرمندان و فعالان موسیقی پاپ در خارج از کشور در ایام سوگواری باشد و به زودی بتوانیم شاهد رونق گرفتن برگزاری کنسرت‌ها در ژانر‌های مختلف در تهران و خارج از کشور باشیم.

قرار است در روز‌های آینده ارکستر سمفونیک تهران به رهبری منوچهر صهبایی در روز‌های چهارشنبه (۵ مهر)، پنجشنبه (۶ مهر) و پنجشنبه (۱۳ مهر) ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت، گروه «شهپر» دوشنبه (۱۰ مهر) ساعت ۱۹ در فرهنگسرای نیاوران، «منظومه‌ی ابریشم» با تکنوازی تنبور در دوازده مقام توسط نیکناز میرقلمی جمعه (۷ مهرماه) ساعت ۱۹ در خانه هنرمندان، رسیتال ویلن سولوی مهدی قدیمی با اجرای آثاری از بیبر، باخ، پندرسکی و پیاتزولا (۶ و ۷ مهرماه) ساعت ۲۰ در عمارت روبرو، کنسرت «نوشه» (ویژه بانوان) جمعه ۲۱ مهر ساعت ۱۴ روی صحنه بروند.

همچنین، معین زندی سوم مهرماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱ در سالن همایش‌های خاوران تبریز، محمد علیزاده هفتم مهرماه در دو سانس ۱۹ و ۲۲ در سالن خواجه نصیر مراغه و رضا صادقی نهم مهرماه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن همایش‌های خاوران تبریز به صحنه خواهند رفت.

همچنین دو کنسرت در شهرستان‌ها از جمله گروه «ماکان» در سالن همایش‌های بین‌المللی تبریز در ۱۵ مهرماه و کنسرت تویسرکان گروه «دلشدگان» در سالن فردوسی پنجشنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ مهر ساعت ۲۱ برگزار می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین