کد خبر: ۸۶۲۸۳۵
تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۷

درگیری طایفه‌ای در شوش / ۴ متهم بازداشت شدند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش گفت: چهار متهم یک درگیری طایفه‌ای در این شهرستان بازداشت شدند و سه قبضه سلاح جنگی به کار برده شده در درگیری کشف و ضبط شد.
درگیری طایفه‌ای در شوش / ۴ متهم بازداشت شدند
آفتاب‌‌نیوز :

مسلم کرم اللهی یکشنبه در خصوص این پرونده درگیری بیان کرد: به دنبال وقوع یک اختلاف طایفه‌ای هفته اخیر در شهرستان شوش سه نفر از اهالی ۲ روستا کشته شدند.

به گزارش دادگستری خوزستان، وی گفت: امنیت شهروندان خط قرمز دستگاه قضایی است و با عوامل ناامن کننده منطقه برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

دادستان شوش ادامه داد: درگیری رخ داده بین ۲ طایفه بر سر مسایل شخصی قبلی بوده که دستورات لازم جهت آرام کردن منطقه صادر شد.

کرم اللهی افزود: پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و متهمان با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شدند.

وی ادامه داد: با رصد اطلاعاتی عوامل انتظامی تمامی متهمان شرکت کننده در این درگیری شناسایی و تمهیدات ویژه‌ای جهت دستگیری تمامی این افراد دیده شده که در اسرع وقت نسبت به دستگیری تمامی آن‌ها اقدام می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب شوش بیان کرد: اختلاف افکنان و افرادی که به‌دنبال شعله‌ورتر کردن آتش بین این ۲ طایفه هستند و در قتل و جراحات اخیر شرکت داشته‌اند، باید بدانند که دستگاه قضایی برخورد قاطع و عبرت آموزی با آنان خواهد داشت و برای افرادی که تحت تعقیب قرار گرفته‌اند، راه گریز از قانون وجود ندارد.

کرم الهی گفت: دستور قضایی جهت برخورد نیروی انتظامی با عوامل ناامن کننده و بازداشت سریع متهمان صادر شده و قطعا در کیفرخواست این پرونده و پرونده‌های مشابه، برای افرادی که با اقدامات خودسرانه موجب ایجاد ناامنی برای سایر شهروندان می‌شوند، اشد مجازات از دادگاه درخواست می‌شود.

وی با بیان اینکه با قاطعیت و طبق قانون با عوامل اخلال‌گر نظم عمومی در شهرستان برخورد می‌شود، افزود: مردم هرگونه اختلاف را از مجاری قانونی پیگیری کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین