کد خبر: ۸۶۲۸۶۴
تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲

توافق تلفنی استقلال با یک بازیکن خارجی

مدیربرنامه جلال الدین ماشاریپوف به طور همزمان با استقلال و یک تیم لیگ برتری دیگر درحال مذاکره است.
توافق تلفنی استقلال با یک بازیکن خارجی
آفتاب‌‌نیوز :

طی روز‌های گذشته باشگاه استقلال مذاکراتی با مدیربرنامه‌های ماشاریپوف ازبک داشته که این مذاکرات هنوز به سرانجامی نرسیده است. دلیل به سرانجام نرسیدن مذاکرات با ماشاریپوف رقم قابل توجهی است که این بازیکن ازبک از باشگاه استقلال خواسته است.

ماشاریپوف برای ادامه فصل از استقلال ۵۰۰ هزار دلار می‌خواهد، ضمن اینکه هزینه‌های اسکان این بازیکن هم هست. البته باشگاه استقلال بعد از قراردادی که با اسپانسر منعقد کرده نباید مشکلی برای پرداخت چنین دستمزدی داشته باشد، اما مسأله باشگاه استقلال سقف قرارداد است که هنوز به حدی نرسیده که بتواند چنین بازیکنی را بخرد. به همین دلیل مذاکرات با ماشاریپوف در حد همان مذاکرات تلفنی به پایان رسیده و باشگاه استقلال به مدیربرنامه این بازیکن اعلام کرده در روز‌های آتی تکلیف این پیشنهاد را روشن خواهد کرد.

البته مدیربرنامه ماشاریپوف به طور همزمان با یک تیم لیگ برتری دیگر درحال مذاکره است تا اگر استقلال نشد به این تیم برود. ماشاریپوف فصل پیش در تیم النصر عربستان بازی می‌کرد و بعد از اینکه سران باشگاه عربستانی تصمیم به جذب بازیکنان بزرگ گرفتند، او دیگر جایی در فهرست سرمربی این تیم نداشت

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین