کد خبر: ۸۶۲۹۰۵
تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۲

مذاکرات محرمانه استقلال با فیفا به خاطر دو لژیونر

باشگاه استقلال برای حل یکی از مشکلات حقوقی خود با فیفا وارد مذاکره شده است.
مذاکرات محرمانه استقلال با فیفا به خاطر دو لژیونر
آفتاب‌‌نیوز :

وقتی چند روز قبل خبر آمد پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال به واسطه عدم پرداخت مطالبات مربوط به مهدی قایدی و محمد محبی به باشگاه شاهین بوشهر بسته شده است، مدیران استقلال حسابی در این رابطه عصبانی شدند و حتی کار به مصاحبه‌های تلویزیونی هم کشیده شد.

استقلالی‌ها تاکید دارند که با پرداخت این مبلغ مشکلی ندارند، اما نکته اینجاست که چطور باشگاه فاقد فعالیت از نظر آن‌ها میتواند چنین حکمی را از فدراسیون علیه استقلال بگیرد؟ مدیران استقلال به همین منظور با فدراسیون جهانی فوتبال مکاتبه کرده و وارد مذاکره شده‌اند تا از آن‌ها در مورد ماجرای فوق به نوعی اطلاعات تکمیلی بگیرند. از قرار معلوم مطالبات مربوط به قایدی ۱۰ هزار درهم است و ماجرای محبی هم با ۳ هزار یورو جمع می‌شود. ارقامی که به پول خودمان در شرایط کنونی حداکثر ۳۰۰ میلیون تومان می‌شود و با توجه به مخارج باشگاه استقلال، اصلاً رقم بزرگی نیست، ولی استقلالی‌ها پیگیر آن هستند تا پس از گرفتن نظر فیفا به این نتیجه برسند که پول را به کجا باید واریز کنند؟

مدیران استقلال تاکید دارند باید مشخص شود مبلغ مورد نظر رابه شماره حسابی که از طرف باشگاه شاهین بوشهر اعلام می‌شود واریز کنند یا اینکه با نظر فیفا، این پول را به خزانه خود فدراسیون بریزند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین