کد خبر: ۸۶۳۱۰۶
تاریخ انتشار : ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰

بازداشت شرور قمه‌کش در جنوب تهران

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری یک شرور قمه‌کش که اقدام به سلب آرامش و ایجاد رعب و وحشت در محله‌های زمزم و فلاح کرده بود، خبرداد.
بازداشت شرور قمه‌کش در جنوب تهران
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ سعید راستی در این‌باره گفت:‌ چندی پیش از طریق تماس مردم با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارشی مبنی بر وقوع درگیری و ضرب و جرح یکی از شهروندان از سوی یکی از اراذل موادفروش در محله‌های زمزم و فلاح به پلیس اطلاع داده شد که درپی آن ماموران در محل اعلام شدخ که یک واحد صنفی بود، حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور پلیس در محل حادثه گفت:‌ در جریان بررسی‌های به عمل آمده از سوی ماموران مشخص شد که متهم از محل متواری متواری شده است. همچنین تحقیقات پلیسی نشان از این داشت عامل درگیری با استفاده از قمه و عربده‌کشی و ایجاد ترافیک موجب اخلال در نظم عمومی و وحشت مردم شده است.

راستی با بیان اینکه ماموران با حضور در محل اقدام به مدیریت صحنه درگیری کردند، گفت: تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه پیدا کرد و سرانجام ماموران با انجام اقدامات فنی و گسترش چتر اطلاعاتی، این شرور فراری را در مخفیگاهش واقع در منطقه مسعودیه تهران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. 

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت:‌این فرد که جزو اشرار و موادفروشان سابقه‌دار بود در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف و هدف از آن را قدرت‌نمایی اعلام کرد. در ادامه نیز برای متهم مذکور پرونده‌ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین