کد خبر: ۸۶۳۳۸۲
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰

زیدان پیشنهاد وسوسه‌انگیز را رد کرد

زیدان پیشنهاد وسوسه‌انگیز را رد کردزین الدین زیدان شانس مربیگری در باشگاه محبوب کودکی‌هایش، مارسی را داشت، ولی حاضر به قبول این پیشنهاد نشد.
زیدان پیشنهاد وسوسه‌انگیز را رد کرد
آفتاب‌‌نیوز :

همه می‌دانند که زین الدین زیدان عاشق مارسی است و به خاطر همین باشگاه در دو سال گذشته پیشنهادات پی اس جی را نادیده گرفته است. این بار او شانس هدایت مارسی را داشت که پس از استعفای مارسلینو به دنبال بهترین جانشین برای او بود.

طبق ادعای اکیپ، زیدان در فهرست جانشینان مارسلینو بود، ولی بلافاصله این پیشنهاد را رد کرد و حاضر نشد مربی باشگاه محبوب فرانسوی شود. زیدان در دوران فوتبالش هرگز برای مارسی بازی نکرد علی‌رغم اینکه برای تماشای بازی‌های این تیم به ورزشگاه ولوردوم می‌رفت. 

اکیپ نوشته است که زیدان به هیئت مدیره و رئیس فعلی باشگاه مارسی یعنی پابلو لونگوریا اعتماد ندارد و معتقد است با این مدیریت، مارسی ره به جایی نخواهد برد و اعتبار مربیگری‌اش زیر سوال خواهد رفت. 

در نهایت نیز دیروز جنارو گتورو به عنوان مربی جدید مارسی برگزیده شد.

لازم به ذکر است که زیدان پس از فصل ۲۱-۲۰۲۰ و استعفا از هدایت رئال، بدون تیم است. او منتظر تیم ملی فرانسه بود، ولی در نهایت دیدیه دشان قراردادش با تیم ملی را تمدید کرد تا زیزو همچنان دور از نیمکت مربیگری بماند.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین