کد خبر: ۸۶۳۴۸۸
تاریخ انتشار : ۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۷

آشتی‌کنان نکونام - خطیر در فدراسیون کشتی!

علی خطیر مدیرعامل و جواد نکونام سرمربی استقلال با واسطه گری علیرضا دبیر مراسم آشتی‌کنان برگزار کردند. علیرضا، دبیر میز آتش‌بس نکونام - خطیر!
آشتی‌کنان نکونام - خطیر در فدراسیون کشتی!
آفتاب‌‌نیوز :

اختلافات پیش‌آمده میان علی خطیر و جواد نکونام طی هفته‌های گذشته حواشی زیادی را برای باشگاه استقلال و هردو طرف ایجاد کرد.

این اختلافات هرروز گسترده‌تر می‌شد و با وجود مصاحبه‌هایی که خطیر و نکونام درباره یکدیگر انجام دادند، اما بازهم آتش اختلافات فروکش نکرد و موضع تقابلگرایانه آن‌ها نسبت به یکدیگر ادامه داشت.

آخرین موردی که اختلاف نکونام و خطیر را بار دیگر علنی کرد، به شب گذشته و امروز برمی‌گردد که سرمربی استقلال علاقه‌مند به حضور هواداران در تمرین روز جمعه بود، اما باشگاه استقلال در رسانه رسمی خود طی اطلاعیه‌ای حضور هواداران در کمپ حجازی را ممنوع کرد! همین امر سبب شد امروز تعدادی از هواداران پشت در کمپ استقلال بروند و با اینکه مجوز ورود نگرفتند، در گفتگو با نکونام در پایان تمرین ناراحتی خود را نشان دادند.

در هر حال کدورت‌های میان مدیرعامل و سرمربی استقلال امروز عصر در یک نشست سه نفره به پایان رسید. خطیر و نکونام که هردو رابطه خوبی با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دارند، امروز به دعوت او در دفتر کارش حضور یافتند.

در این نشست سه نفره دبیر واسطه شد تا اختلافات میان نکونام و خطیر خاتمه یابد و دو طرف با رفع سوتفاهمات کار خود را در استقلال جلو ببرند. مدیرعامل و سرمربی آبی‌ها در این نشست نقطه نظرات خود را درباره موضوعات و کدورت‌ها بیان کردند و در نهایت با رفع اختلافات وسوتفاهم‌ها یک مراسم آشتی کنان برگزار شد.

بی‌شک اتحاد خطیر و نکونام و حرکت آن‌ها بدون اختلاف و به صورت هم راستا برای رفع مشکلات به سود استقلال است و می‌تواند موانع موجود را برطرف کند.

گفتنی است؛ خطیر و نکونام به زودی و بعد از مدت‌ها یک جلسه دونفره هم خواهند داشت تا درباره چا‌لش‌های مربوط به تیم به گفتگو بپردازند.

آشتی‌کنان نکونام - خطیر در فدراسیون کشتی!

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین