کد خبر: ۸۶۶۴۸۵
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۰

واکنش فاطمه حمامی به جنجال بغل‌شدن توسط رونالدو؛ آدم زنده وکیل و وصی نمی‌خواهد

فاطمه حمامی دختر هنرمند ایرانی به شکایت از کریستیانو رونالدو واکنش نشان داد.
واکنش فاطمه حمامی به جنجال بغل‌شدن توسط رونالدو؛ آدم زنده وکیل و وصی نمی‌خواهد
آفتاب‌‌نیوز :

روز گذشته رسانه‌های اسپانیایی از حکم ۹۹ ضربه شلاق کریستیانو رونالدو به خاطر در آغوش گرفتن فاطمه حمامی نوشتند. درهمین راستا فاطمه حمامی با انتشار یک پست در اینستاگرامش نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

با عرض سلام و احترام خدمت همه مخاطبین و تمامی رسانه‌های عزیز داخلی و خارجی

متاسفانه مدتی است که افرادی بدون هیچ دلیلی حواشی بسیاری ایجاد کردند که چرا کریستیانو رونالدو من را بغل کرده و به دنبال شکایت سرخورد از این شخصیت ورزشی محبوب جهان هستند. باید به عرضتان برسانم من و خانواده‌ام هیچ‌گونه ناراحتی و شکایتی نسبت به این موضوع نداشته و نداریم و رونالدو با حس انسان‌دوستانه و صمیمیت و بردارانه من را بغل کرده و این نشانه محبت و شرافت و انسانیت اوست. من از طریق همین صفحه رسمی خودم تمام اخبار مربوط به شکایت از رونالدو را کاملا رد و تکذیب می‌کنم و از صمیم قلبم رونالدو را دوست دارم و برایش از خدا بهترینهارو می‌خوام. نیت و ذاتش پاکه و از خدا هم ممنونم که آرزوی من را برآورده کرد.

لطفا کشور ایران رو به خاطر حواشی بیخود و نامربوط زیر سوال نبرید.

آدم عاقل وکیل وصی نمیخواد. شما اگر دلسوز من بودید این سال‌ها کجا بودید که یک ورزشکار با شرافت و خیر منو از روی مهر و محبتش بغل کرده و شما بهتون برخورده. شما اگر غیرت داشتی به جای اینکه نظر من وخانواده من رو بپرسی پیگیر شکایتی نمیشدی که باعث رنجش من هم بشی. خدا ازتون نگذره که هم منوناراحت کردید هم آبروی رونالدورو میبرید.

امیدوار بود آدمی به خیر کسان

مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان»

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین