کد خبر: ۸۶۶۶۸۲
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴

جانشین جدید برای مهدی قایدی در استقلال؟

با درخشش امیر علی صادقی در بازی‌های دوستانه استقلال به نظر می‌رسد جواد نکونام جانشین مهدی قایدی را پیدا کرده و در بازی‌های بعدی از این بازیکن جوان در ترکیب تیم بهره ببرد.
جانشین جدید برای مهدی قایدی در استقلال؟
آفتاب‌‌نیوز :

امیر علی صادقی که بعد از حضور در تمرین تیم ملی نگاه کارلوس کی روش را به خود جلب کرده بود از سوی ریکاردو ساپینتو خیلی به بازی گرفته نشد، اما به نظر می‌رسد در تیم جواد نکونام سرنوشت متفاوتی پیدا کند. در یکی دو هفته اخیر و در بازی‌های دوستانه امیر علی صادقی زننده سه گل برای تیم استقلال بوده است.

بر اساس اعلام کانال رسمی باشگاه استقلال آبی‌ها امروز در یک بازی دوستانه تیم دسته سومی پیام تهران را با دو گل شکست دادند که زننده یکی از گل‌ها امیر علی صادقی بود. او در بازی دوستانه قبلی هم دو گل برای آبی‌ها زده بود.

با این نمایش به نظر می‌رسد در بازی‌های پیش رو اعتماد جواد نکونام به این بازیکن جوان بیشتر می‌شود و آنوقت است که می‌تواند به عنوان یک بازیکن تکنیکی خلا مهدی قایدی را در ترکیب تیم پر کند. امیر علی صادقی همانند مهدی قایدی در پست فوروارد کلاسیک یا مهاجم مکمل به میدان نمی‌رود و در خط‌هافبک توپ می‌زند، اما علاقه‌ی ویژه‌ای به گل زنی دارد.

جالب اینکه به تازگی صحبت از بازگشت مهدی قایدی به استقلال شده بود در حالی که استقلال به سقف قرارداد نزدیک شده است و اکنون برای ثبت قرارداد بلانکو می‌بایست قرارداد بازیکنان فعلی اش را کاهش دهد. در این شرایط اگر امیر علی صادقی بتواند به عنوان یک‌هافبک تکنیکی برای استقلال گلزنی کند آنوقت مهدی قایدی فراموش خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین