کد خبر: ۸۶۷۱۲۱
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۳

صدور هشدار نارنجی برای تهران/ شهروندان در تردد محور سولقان-امامزاده داوود احتیاط کنند

با صدور هشدار نارنجی هواشناسی توقف در حاشیه رودخانه‌های مناطقی از تهران ازجمله سولقان به امامزاده داوود (ع) ممنوع اعلام شده است.
صدور هشدار نارنجی برای تهران/ شهروندان در تردد محور سولقان-امامزاده داوود احتیاط کنند
آفتاب‌‌نیوز :

سعید بشیری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران گفت: با توجه به خطر توقف در حاشیه رودخانه‌ها شهروندان در تردد از محور سولقان- امامزاده داوود(ع) احتیاط کنند.

بشیری گفت: با توجه به این هشدار، از امروز بعدازظهر دوشنبه ۲۴ مهر تا صبح سه شنبه در ارتفاعات تهران به ویژه شمال و شمال غرب؛ رگبار، بارش باران و رعدوبرق شدید، وزش باد خیلی شدید، تندباد لحظه ای، احتمال بارش تگرگ و در قله ها بارش برف و کولاک خواهیم داشت.

وی ادامه داد: این مخاطرات امکان سیلابی شدن مسیل‌ها، طغیان رودخانه‌ها، آب‌گرفتگی معابر، خسارت به سازه‌های موقت از جمله بنرها، داربست‌ها و احتمال صاعقه خواهد داشت.

بشیری گفت: به هموطنان توصیه می شود ضمن خودداری از تردد و اتراق در حاشیه و بستر رودخانه ها و مسیل‌ها بویژه حوزه آبریز کن و محور سولقان- امامزاده داوود (ع)، احتیاط در تردد جاده ای بویژه در نواحی کوهستانی از جمله محور سولقان امامزاده داوود (ع) و پرهیز از کوهنوردی، از استحکام سازه های موقت، اطمینان حاصل کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین