کد خبر: ۸۶۷۶۴۹
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۹

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی مازندران

رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۲۶ مهرماه ۱۴۰۲ در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی مازندران
آفتاب‌‌نیوز :

 سرهنگ "یدالله جهان تاب" در تشریح این خبر، گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۲۶ مهرماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۹ مهرماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۹ مهرماه در تمامی محورهای مواصلاتی استان ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۶ مهرماه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۲۴ امروز از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۸ مهرماه از آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روزها از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد شد .

وی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی و ممنوع بودن تردد کلیه تریلرها از محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۶ مهرماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ مهرماه از این محور ممنوع است .

رئیس پلیس راه استان افزود: تردد کلیه وسایط نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۲۲ روز جمعه ۲۸ مهرماه در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک طرفه انجام می‌شود. سرهنگ جهان تاب همچنین یادآور شد: اجرای محدودیت‌های پیش‌بینی شده منوط به افزایش حجم ترددها بوده و در صورت عادی بودن ترافیک با هماهنگی محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود .

وی در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و ضمن مدیریت سفر خود، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین