کد خبر: ۸۶۹۹۸
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۴۸
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: رئیس سازمان صدا و سیما گفت: «سریال یوسف پیامبر(ع) نقطه عطف مجموعه‌های نمایش قرآنی در رسانه ملی است و مدیریت هزینه یکی از نقاط قوت پروژه حضرت یوسف(ع) بوده است».

ضرغامی در حاشیه نشست با اعضای ستاد برگزاری بزرگداشت استاد شهید مطهری گفت: «رویکرد رسانه ملی استفاده از همه ظرفیت‌ها و ساختارهای موجود برای تعمیق معارف و آموزه‌های دینی میان مخاطبان است و بدون تردید سنجیده‌ترین و پر هزینه‌ترین این ساختارها، مجموعه‌های تلویزیونی است». 

وی افزود: «ضرورت تحقیقات گسترده، نگارش هنرمندانه متن، ساماندهی و هماهنگی صدها عامل مرتبط و تاثیرگذار در کیفیت نهایی پروژه به ویژه حساسیت‌های دینی و قرآنی و احتمال برداشت‌های متفاوت که ناشی از دیدگاه‌های متنوع مخاطبان و حتی اختلاف نظر مورخان و مفسران قرآن می‌شود تولید سریال‌های قرآنی را با مشکلات خاص خود مواجه می‌سازد». 

رئیس سازمان صدا و سیما تصریح کرد: «خوشبختانه مجموعه تلویزیونی یوسف پیامبر(ع) به خوبی توانسته است با وفاداری به متن قرآن و تاریخ انبیاء، رابطه جذاب و باورپذیری با مخاطبان برقرار نماید در واقع اوج تجربیات و بلوغ هنری کارگردان متعهد این مجموعه موجب شد تا این سریال نقطه عطفی در مجموعه‌های نمایشی دینی و قرآنی محسوب شود».

ضرغامی افزود: «صرفا تامین اعتبار زیاد نمی‌تواند منجر به تولید چنین مجموعه‌هایی شود و به اعتقاد من بودجه در مرحله دوم اهمیت قرار دارد، با این حال مدیریت هزینه در این پروژه شایسته و مطلوب ارزیابی شده و از نقاط قوت آن بشمار می‌رود».
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x