کد خبر: ۸۸۵۹۳
تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۱
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب:‌ در پی انتشار خبری مبنی بر علت تعویق سفر رئیس جمهور به شهرستان رباط كریم را تذكر شورای نگهبان به دولت برای توقف سفرهای استانی در آستانه انتخابات، عبدالرضا شیخ‌الاسلامی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور، دریافت چنین تذكری را تكذیب كرد.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب، عبدالرضا شیخ‌الاسلامی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در گفتگویی با فارس، در پاسخ به سوالی در باره مطلب درج شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر اینكه علت لغو سفر احمدی‌نژاد به رباط كریم، تذكر شورای نگهبان بوده است، گفت: «این موضوع را تكذیب می‌كنم و بزرگترین تكذیب نیز وقتی خواهد بود كه مطرح كنندگان این گونه مباحث ادامه سفرهای استانی طی روزهای آینده را ببینند». 

وی افزود: «شورای نگهبان هم هیچ گاه بدوا تذكر نمی‌دهند ضمن اینكه برای ادامه سفرهای استانی هیچ منع قانونی وجود ندارد كه بخاطر آن شورای نگهبان به دولت تذكر داده باشد». 

شیخ‌الاسلامی با اشاره به سفر سایر نامزدهای انتخاباتی اظهار داشت: «افرادی كه تا قبل از این به سفر نمی‌رفتند اكنون در حال رفتن به سفر هستند، نمی‌خواهم بگویم كار آنها غیرقانونی است اما حالا كه آقای رئیس‌جمهور سه سال و هشت یا 9 ماه است كه به عنوان كار دولت به سفر می‌رود، عده‌ای می‌خواهند بگویند دولت كار نكند»؟ 

وی با بیان اینكه برنامه سفر رئیس‌جمهور تا آخرین روز ادامه خواهد یافت، افزود: «سفر به استان سمنان هنوز انجام نشده كه حتما تا پایان این دوره رئیس‌جمهور به این استان سفر خواهد كرد و كار سفر استانی تهران نیز هنوز تمام نشده؛ نمی‌شود كه بگویند دولت كار نكند».

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تصریح كرد: «اگر سفرهای استانی رئیس‌جمهور در همین ایام شروع شده بود، ممكن بود شائبه‌ای پیش بیاید، اما وقتی چهار سال است كه سفرهای استانی در حال انجام است و تا كنون 58 سفر انجام شده است، اینكه بگویند این سفرها كاركرد تبلیغاتی دارد، بی‌معنی است و دلیلی ندارد كه كار تعطیل شود».

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین