کد خبر: ۸۹۱۵۹۷
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۶

قلعه‌نویی: بابت حذف تیم ملی عذرخواهی می‌کنم، این تیم بازمی‌گردد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت در پیامی از مردم ایران بابت حذف تیم ملی از جام ملت‌های آسیا عذرخواهی کرد.
قلعه‌نویی: بابت حذف تیم ملی عذرخواهی می‌کنم، این تیم بازمی‌گردد
آفتاب‌‌نیوز :

امیر قلعه‌نویی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام پیامی به شرح زیر منتشر کرد:

«شاید من آنجا روی سکو‌ها و جلوی تلویزیون یا گوش به رادیو کنار شما بودم، شاید هم شما روی نیمکت جای من. هر دو امید را تا ثانیه آخر دنبال کردیم. ضربه‌های علیرضا و رضا پشت سر هم برای گل تساوی. برای خوشحالی، برای رسیدن به جایی که متعلق به ماست. رویایی که همیشه با آن زندگی کردم. ایران قهرمان. حق‌مان بود که امروز برای فینال آماده می‌شدیم، اما دست ما به جام نرسید و آن بخشی که از بخت و اقبال جداست بر گردن من است. امیدوارم عذرخواهی من را بپذیرید.

در این مدت کوتاه سعی کردیم در فرصت اندک آماده‌سازی به جهت آسیب ندیدن مسابقات باشگاهی برای جام ملت‌ها آماده شویم و قطعاً در این مسیر و هدف، نقص و کاستی داشتیم، اما نمایش ما در بیشتر مسابقات چنان برای مردم دلگرم کننده بود که قضاوت‌ها با توجه به تجربیات قبلی از انتظار ناکامی برابر بزرگان آسیا به قهرمانی در آسیا تغییر کرد. این هم حاصل تلاش بی‌نظیر و بی وقفه بازیکنان و همکاران من در کادر فنی بود و با تمام وجود از آن‌ها تشکر می‌کنم. شرمنده‌ام که به اندازه آن‌ها خوب نبودم.

ما قهرمان نشدیم، اما برای همه بازی کردیم چه آن‌هایی که دوست‌مان داشتند، چه آن‌ها که نه که بالاخره روزی دل‌شان را رو به تیم ملی باز خواهند کرد که همه این خود ماییم.

ایران عزیز. تا پای جان برای تو بود. این تیم بازخواهد گشت.»

قلعه‌نویی: بابت حذف تیم ملی عذرخواهی می‌کنم، این تیم بازمی‌گردد

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین